Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
Ya yok aslında kabul ediyorum ama Maça korsanları varken yapmasalardı bari. :ehe:

Çatıya novalar çıktığı için Bepo iyi sağ kol olmuş olsaydı da bu konuda sınıfta kalıyor. xD Bepo, depresif biri olarak biliniyor. Hani o yüzden sürekli özür dileyen kişiliği var. Bilmiyorum Wano'da bir dolunay daha görünür mü arc sonuna kadar ümit etsem mi ne yapsam. Henüz seride kalp ve kid korsanlarına dönülmedi. Big Mom, Luffy, Law ve Kid için "tahtımızda gözünüz var biz inince siz imparator olacaksınız." diyor. Çok bir şey de değil birazcıcık ucundan gösterse birazcıcık tatmin olabiliriz belki o zaman. ?
Umudunu kaybetme bir ihtimal disaridan gelecek guclere karsi veya big mom korsanlarina karsi gorebiliriz:D

Ben de maalesef. İşlemiyor ki nalet Oda. Bepo'nun sulong kullandığını biliyoruz onu bile çizmekten aciz. Kabul ediyorum tayfasını ama gidip Usopp'un veletlerinden de dayak yemezler yani o kadar da küçük görülmemeli. ?
Tabiki de abartiyorum ? deginmek istediğim nokta vasifsizliklari idi sadece, Law a bı faydaları olmadığı gibi geri de düşürüyorlar adamı ??

Baştan ofsayt bir anket. Bu seride nice çöp tayfalar var. Anketin ya vasıflılar arasında en vasıfsız şeklinde olması ya da gerçekten vasıfsız tayfaların olduğu bir anket olması lazımdı. Yani serinin en güçsüz karakteri diye anket açıp wb roger garp etc ve diğer seçeneğini eklemek gibi olmuş.

Neyse sahte hasırşapkalar diyorum dkfkfkr
etc kim?

Tabiki de abartiyorum ? deginmek istediğim nokta vasifsizliklari idi sadece, Law a bı faydaları olmadığı gibi geri de düşürüyorlar adamı ??
Şuana kadar hastanede çalışan asistan/hemşire görevinde göründüler de işte Wano'da belki bir umut. Özellikle Bepo'nun şu sulongu ya. Oda'dan önce Boichi çizecek bu gidişle. :hhh:

Ha tabi şimdi kamera kalp ve kid korsanlarına dönerse bizim tayfanın yaptıkları gibi şeyleri tabi ki beklemiyorum. Bizi biraz tatmin etsinler yeter. :dd.d

Şuana kadar hastanede çalışan asistan/hemşire görevinde göründüler de işte Wano'da belki bir umut. Özellikle Bepo'nun şu sulongu ya. Oda'dan önce Boichi çizecek bu gidişle. :hhh:

Ha tabi şimdi kamera kalp ve kid korsanlarına dönerse bizim tayfanın yaptıkları gibi şeyleri tabi ki beklemiyorum. Bizi biraz tatmin etsinler yeter. :dd.d
Ussopun tayfasinin Jango yu tuttuğu kadar Bepolarda birilerini tutsalar yeter diyosun yani :p ??

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık