Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
Bu tayfaların amaçları ne? Bu tayfalardan beklenti ne?
Bu sorulara verdiğimiz cevaplar ölçüsünde bir vasıftan bahsedebiliriz. Amacı KK olmak olan tayfanın vasfı/vasıfsızlığı ile amacı hazine bulmak olan tayfanınki karşılaştırılmamalı bence.

Bu sebepten ötürü bana göre en vasıfsız tayfa Big Mom Korsanları'dır. WB aile kurmayı, Kaido dünyayı teröre boğmayı amaçlıyor.
Big :) Mom :) Korsanları :) ise :) Big :) Mom'ı :) Korsanlar :) Kralı :) yapmayı :) hedefliyor :) ama :) şelaleyi :) yenemediler :) henüz :)

Bu tayfaların amaçları ne? Bu tayfalardan beklenti ne?
Bu sorulara verdiğimiz cevaplar ölçüsünde bir vasıftan bahsedebiliriz. Amacı KK olmak olan tayfanın vasfı/vasıfsızlığı ile amacı hazine bulmak olan tayfanınki karşılaştırılmamalı bence.

Bu sebepten ötürü bana göre en vasıfsız tayfa Big Mom Korsanları'dır. WB aile kurmayı, Kaido dünyayı teröre boğmayı amaçlıyor.
Big :) Mom :) Korsanları :) ise :) Big :) Mom'ı :) Korsanlar :) Kralı :) yapmayı :) hedefliyor :) ama :) şelaleyi :) yenemediler :) henüz :)
BM'ın her hangi bir çocuğundan BM'ı destekleyici bir şey duyduk mu ? Hatırlamadığım için soruyorum. BM'ı KK yapacağız gibi birşeyler.

Katakuri'ye de sebepsiz yere kızıyordu ''sen kimsin velet'' dercesine .Kaido'dan çok daha kibirli bir karakter BM. Bence bunların pek saygısı,bağlılığı kalmamış Big Mom'a karşı.

Baştan ofsayt bir anket. Bu seride nice çöp tayfalar var. Anketin ya vasıflılar arasında en vasıfsız şeklinde olması ya da gerçekten vasıfsız tayfaların olduğu bir anket olması lazımdı. Yani serinin en güçsüz karakteri diye anket açıp wb roger garp etc ve diğer seçeneğini eklemek gibi olmuş.

Neyse sahte hasırşapkalar diyorum dkfkfkr

BM'ın her hangi bir çocuğundan BM'ı destekleyici bir şey duyduk mu ? Hatırlamadığım için soruyorum. BM'ı KK yapacağız gibi birşeyler.

Katakuri'ye de sebepsiz yere kızıyordu ''sen kimsin velet'' dercesine .Kaido'dan çok daha kibirli bir karakter BM. Bence bunların pek saygısı,bağlılığı kalmamış Big Mom'a karşı.
Perospero, hayalimiz senin kk olduğun günü görmek diyor 992. bölümde.
863. bölümde Luffy, Caramel Ana'nın resmini kırmaya çalıştığında Katakuri engelliyordu Luffy'yi. Big Mom'da, Katakuri'nin kendisini kurtarmaya çalıştığını sanıp beni kurtarmaya mı çalışıyorsun, kendini bir şey sanma diyor. Sebepsiz yere kızmıyor yani ama saygı falan yok. Güçlüye itaat, kan bağı, korku ve aptallık var tayfada.

Son düzenleme:
Katakuri tek başına taşıyordu Mamaları. Vasıfsız oğlu vasıfsızlar ya.
Hadi Kata nın üçüz kardeşlerini de ayırıyorum. Cinli dayıyla Oven de icraat adamıydı.
Kalanı offff offff :(:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık