Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Vasıfsız Naruto Karakterleri

Sizce Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    229
Vasıfsızlık amaçlara göre değişir bence. Bir karakter çok güçlü diye kimsenin onu vasıflı görecek hali yok. Naruto'nun ilk serisinde kızların çoğu aptal aptal etrafta "saske kun" diye geziyordu. Sakura ilk seride tek replikten oluşan bir karakterdi. Saske buna bakmayınca güçlenmeye verdi kendini ama hala o ergen halinden çıkamadı. "Shannaro" demesi ve hala saskeye karşı aptalca korumacı tavırları vs.

Naruto'nun da böyle halleri vardı ama adamın amacı belli. Sakuranın tek amacı Saskeyi yatağa atmaktı. Amacına ulaşınca da evinin kadını oldu işte. Saske denen süzme ise en vasıfsızları bence. Tek amacı abisini öldürmekti onu elde edince toby'nin kuklası oldu. Sonrasında serinin sonlarına doğru yeni bir amaç edindi ve narutoya kafa tuttu. Bu iki karakter olmasa da seriden bir şey eksilmezdi bence.

Bazı yazarlar, eserlerindeki karakterler ile kendilerini özdeşleştirir. Misal J.R.R Tolkien, kendini Orta Dünya'daki birkaç karakterle özdeşleştirmiştir. Benzer şekilde Jack London da bunu Martin Eden isimli kitabında yapmıştır.

Kishimoto'nun, kendisini özdeşleştirdiği karakter, benim için en vasıfsız karakterdir. Öyle bir karakter yoksa eğer, serideki vasıfsız karakter fazlalığından ötürü Kishimoto derdim yine de.

Listede Sakura'dan daha fazla işe yaramış kimse yok ama en fazla oyu kendisi almış. En fazla diyorum çünkü tenteni saymanın bir manası yok. Hinata ise 13 oy almış. Sevimli nazik siyah saç beyaz ten koca memeli olunca görmezden gelindiği kesin. Narutoyu tokat attığında helal demiştim ama seri boyunca evlenilecek kız modundan çıkamadığı gerçeği var.
sakura ya işe yaramaz derken sevmediğin için diyorsun muhtemelen ama Sakura serideki bir çok karakterden daha çok vasfı vardı inata dediğin gibi fanservice olunca fav karakter oluyo merak ettiğim sakurayı gerçekten vasıfsız olarak mı görüyorsun yoksa sevmediğin için mi

sakura ya işe yaramaz derken sevmediğin için diyorsun muhtemelen ama Sakura serideki bir çok karakterden daha çok vasfı vardı inata dediğin gibi fanservice olunca fav karakter oluyo merak ettiğim sakurayı gerçekten vasıfsız olarak mı görüyorsun yoksa sevmediğin için mi
Bu sitede savunduğum başka karakter olmayabilir Sakura'dan başka. Mesajı yanlış anladın muhtemelen. Fakat ben bundan mutluluk duydum çünkü orada hiddeti gördüm. Sakura'ya yanlış yapanın karşısında duracak bir irade gördüm. Ne demek ulan vasıfsız diye geçti içinden gözün hiçbir şey görmedi. İşte bu öfke bu tezcanlılık bu pervasızlık senin samimiyetin. Senin gibi birini burada görmekten büyük mutluluk ve gurur duyduğumu bilmeni isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık