Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Üzücü Ölüm

En çok üzüldüğünüz ölüm sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    264
Ace in ölümünü ilk olarak animede izlemiştim ve gözlerim dolmuştu o anda, özellikle luffy ile sarıldıkları sahne çok duygusal gelmişti bana.

Ayrıca eski psikopatlardan kaptan unahana kenpachi nin ölümü, zaraki nin ölme deyişi.
Fate\zero serisindeki büyük iskenderin ölümü.
One piece bon clay ın ölümü.
Pain in hinata yı öldürmesi ve öncesinde hinatanın naruto ya söyledikleri. (gerçi sonradan diriltildi ama olsun o sahnede ölmüştü.)

Bu yukarıdakiler de güzeldi, özellikle Hinata efsaneydi bence.

Ace in ölümünü ilk olarak animede izlemiştim ve gözlerim dolmuştu o anda, özellikle luffy ile sarıldıkları sahne çok duygusal gelmişti bana.

Ayrıca eski psikopatlardan kaptan unahana kenpachi nin ölümü, zaraki nin ölme deyişi.
Fate\zero serisindeki büyük iskenderin ölümü.
One piece bon clay ın ölümü.
Pain in hinata yı öldürmesi ve öncesinde hinatanın naruto ya söyledikleri. (gerçi sonradan diriltildi ama olsun o sahnede ölmüştü.)

Bu yukarıdakiler de güzeldi, özellikle Hinata efsaneydi bence.
Bon Clay ölmedi.

Tsunade tarafından sürekli red edildim,Arkadaşımı durduramadım,Ne ustamı nede ögrencimi koruyamadım.
Hep hokagelerden biri gibi ölmek istedim,onların yaptıklarının karşısında benim yaptıklarım önemsiz,değersiz şeylerdi. Başarısızlıkların sadece yetenek geliştiren şeyler olduğuna inanarak yaşamıştım... Buna karşılık bende başarısızlıklarımı unutturacak büyük şeyler başaracağıma yemin etmiştim.
Ve harikulade bir shinobi olarak ölecektim.En azından bu olmasını umduğum şeydi.Ama bu halimle benim hikayem bu şekilde son buluyor.
Pain'i yenip,Akatsuki'yi durdurarak Shinobi dünyasını büyük bir yıkımdan kurtaracağımı düşünmüştüm ama sonunda bu seçimimde de başarısız oldum.
Ne değersiz bir hikaye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık