Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Sephiros

Olasılıksız - Adam Fawer
Kesinlikte tavsiye ederim. Çok hızlı ve zevkle okuyabileceğiniz kitap.

Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü

Prensip sahibi olduğundan otobüsünü asla bekletmeyen bir şoför, Interpol’ün peşine düştüğü küçük bir kız kılığına girmiş bir cüce, cehennem kapısındaki küçük delikten yakınlardaki bir kasabaya inen insanlar, sadece intihar edenlerin gittiği ve içinde yaşadığımızdan pek farkı olmayan sıkıcı bir öbür dünya, merhamet sahibi bir tetikçi ve merhametsiz bir Tanrı… Keret’in dünyası hareketi, oyunbazlığı ve hayalle gerçeği incelikle kaynaştırmasıyla benzersiz bir okuma tecrübesi sunuyor. Günümüz insanının hayatının sıradan kesitlerini zarif dokunuşlarla bileyerek gerçekliğin sınırlarını yeniden tanımlayan bu ironi ve mizah yüklü, keskin öyküler sayfalara sığmamaya, okuyanların zihinlerine kancalar atmaya fena halde niyetli.

Arkadaş yurt dışına çıkmadan az izin aldım, roman okuya okuya gina geldi. 10 güne 10 kitap bitti.en son Zülfü livanelinden Son Adayi okudum. Kitap tavsiye eden(psikolojik olsa sevirim) arkadaşlar yok mu?

en son kan sarkisini okudum. Ondan once ise patrickin 2 kitabini okumustum.(ruzgarin adi ve bilge adamin korkusu). Patrickin kitaplari daha guzeldi bence. Kan sarkisida iyidi ama su aralar fantastik kitap lideri patrick heralde. Brandonun krallarin yolunada cok guzel diyolar. En kisa surede onuda okurum.

en son Sana gül bahçesi vadetmedim okudum kısa bir zaman önce Joanne Greenberg'in eseri bi şizofreni hastası olan kızın (Deborah) akıl hastanesinde yaşadıkları yaşamı ele alınıyor.Okunulmasını tavsiye ederim

Şu anda "Leyla" okuyorum Alexandra Cavelius'un bu kitap da çok çok güzel kesinlikle okunmalı Bosnalı bir kızın yaşadığı olaylar anlatılıyor

Rosario + Vampire - Tılsımlı Kolye ve Vampir
Konusu
AlıntıdırBaşarısız bir öğrenci olan Tsukune Aono hiçbir liseye kabul edilmez ve şans eseri, insan görünümündeki öğrencilerin her birinin farklı türde birer canavar olduğu Yokai Akademisi'ne girer. Buradaki öğrencilerin tuhaf durumunu fark eden Tsukune tam oradan kaçmayı düşünürken okulun en güzel kızı olan Moka'yla karşılaşır, Moka daha ilk karşılaşmalarında bir anda kendini onun boynuna atıverir.

Tsukune halinden çok memnundur. Ama bir dakika… Tsukune'nin boynunda hissettikleri Moka'nın sivri dişleri mi yoksa? Evet, Moka'nın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık