Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Dressrosa. On numara bi ark, ve on numara ark boss'u Doflamingo. Ama sıkıcıydı gerçekten sıktı yani :( Meseala geçenlerde mangaya baştan başlamıştım, Dressrosa'ya gelince tıkandı orada kaldım :D
Uzun ve çok fazla şey işliyor bu da insanı sıkıyor. Ayrıca Dof on numara dedik ama adamlarının hepsi berbat ve sıkıcıydı.(İyi olarak Monet ve Vergo vardı önceki ark ama elendi :()

Outlaw

Skypia, Balık adam adası, Punk Hazard.

Dressrosa mangadan takip edilince sıkıcı, ama animeden gayet keyifliydi.

Gayet güzeldi aga o arc ya. Eğlenceliydi yani. Tekrar görmeyi dört gözle bekliyorum Foxy reisi!
Bi o arc bir de Ace-Luffy-Sabo geçmişi.

One Piece'e başlamadan önce seri hakkındaki yorumların genelinde Water 7 ve Enies lobby ile birlikte seri coşacak düşüncesi vardı. Bende böyle bir beklentim olduğundan Davy back'e rağmen seriye devam ettim. Yoksa bırakırdım belkide.

Outlaw

Bi o arc bir de Ace-Luffy-Sabo geçmişi.

One Piece'e başlamadan önce seri hakkındaki yorumların genelinde Water 7 ve Enies lobby ile birlikte seri coşacak düşüncesi vardı. Bende böyle bir beklentim olduğundan Davy back'e rağmen seriye devam ettim. Yoksa bırakırdım belkide.
Ben şahsen serinin, Ennies Lobby'den sonra coştuğunu düşünmüyorum. East Blue saga küçümsense de gerçekten çok sevmiştim ben. Beni One Piece'e bağlayan, sevdiren arc Arlong Park'dır. O yürüyüş sahnesinin en düşük profilli/karizmalı adamı Usopp bile gözümde epey bir efsaneye dönüştü.

Thriller Bark. Sürekli kaç dakika kaldığına bakıyordum. Kuma'nın geldiği bölümler ayrı efsaneydi ama yine de arcı vasatlıktan kurtarmıyor.

Balıkadam. Vasat bir baş kötü. Pek de ilgimi çekmeyen bir hikaye. Mangada yine biraz daha çekilebilirdi ama anime iyice sündürdü hikayeyi.

O değil de filler olan G-8 cidden epey başarılıydı.

Skypiea- Enel'den nefret ederim
Thriller Bark- Gecko Moriah nefret ederim.

2 arc ve işlenen düşman karakterleri nedense sevemedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık