Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Animeye göre yorum yapacak olursak izlerken beni en çok yoran skypia'ydı. Ama toei bu hızla giderse serinin enies loby ile birlikte en iyi iki arcından biri olan dressrosa'dan nefret ettirecek gibi duruyor.

Thriller bark çoook sıkıcıydı ya son Kuma Zoro vssi olmasa varya çok çok kötü arctı Allahtan onu koymuş son ana. Bana Zombi olayları çok saçma gelmişti. Nightmare Luffy'ide beğenmemiştim bu ne lan Hulk gibi olmuş saçma ve gereksiz gelmişti. G2+g3 kombosu ve Kuma vssi dışında çok çok sıkıldım ya başları falan çok saçmaydı.

Marineford, tamamen saçma sapan, hiç düşünmeden sırf 2 kişinin ölümü için rastgele yazılmış güç dengelerini alt üst etmiş bir arc olarak tarihe geçmiştir.

Skypiea dan beri güncel olarak takip ediyorum ( En sevdiğim arclardan biridir) Balıkadam adasında kusmak üzereydim . Tamamından nefret ediyorum

Thriller bark çoook sıkıcıydı ya son Kuma Zoro vssi olmasa varya çok çok kötü arctı Allahtan onu koymuş son ana. Bana Zombi olayları çok saçma gelmişti. Nightmare Luffy'ide beğenmemiştim bu ne lan Hulk gibi olmuş saçma ve gereksiz gelmişti. G2+g3 kombosu ve Kuma vssi dışında çok çok sıkıldım ya başları falan çok saçmaydı.
Aynen thriller bark'ta sıkıcıydı ama orayı özellikle kuma ve birazda Ryuuma kurtardı, onlar olmasa direk bu arc'ı yapıştırırdım ;) Bende zombi saçmalıklarından hoşlanmam:mad:

Anket olsaymış keşke.
Aslında serinin bütün arcları kendi içinde enteresanlığa ve sağlamlığa sahip fakat olayın uzaması insanı yorduğundan sıkıcılaştırıyor. Skypeia adası en sıkıcı arc bana göre gelin görün ki başlarında en heyecanlandığım arc da oydu. Gökyüzünde bir ada, adanın kendine has alet edavatları, yaşam şekli falan.. Ama anca gidişleriyle beraber 10 - 15 bölüm sürmüştür heyecanım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık