Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Bu gidişle Wano 1. olacak gibi.
Wanonun nesi sıkıcı. Hep bir aksiyon hep bir gizem var hep bir sürpriz var power up var. Kaido, bigmom, oden, roger, gaban, rayleigh, rogerın tayfasını, one piece'in bulunma anını, süpernova dövüşlerini, yeni kılıçları, yeni hakileri ve teknikleri, kılıç karartmayı, ryuma hakkında birşeyleri hep wanoda gördük. Dolu dolu gidiyor.

One Piece'deki her saga'nın kendine özel hoş bir tarafı vardır. Oda aynı şablonu kullanmakla eleştirilse ve bu yüzden bazı arclar bize sıkıcı gelse de bu arcları birbirlerinden bağımsız değerlendirirsek gayet güzel hikayelerdir.

Bunun tek bir istisnası var, balıkadam adası. Oda'nın tüm klişelerini kullandığı, üstüne hiç yeni bir şey koymadığı bir arc. Üstelik arkaplan hikayesi de aşırı vıcık vıcık ve abartı işlenmişti. Foxy'i bile en azından komikti lan diye savunmak mümlün ama bu balıklar için umut yok.

Skypia'ya verenler neyini sıkıcı bulmuş acaba. :( Komedinin en yoğun döndüğü, efendime söyliyim düşmanların tasarımlarına kadar çok yi olan arc. Roger'ın yazısı vb. baya fantastik öğe barındıran one piece'in en iyi arcların birisine, en sıkıcı demek bu seriyi pek sevmemektir. Hatta en özlem duyduğum arc benim ya. Tayfada ki geyik muhabbetleri falan acayip komikti. İlk adaya girdikleri bölüm çok komikti mesela.

Wanonun nesi sıkıcı. Hep bir aksiyon hep bir gizem var hep bir sürpriz var power up var. Kaido, bigmom, oden, roger, gaban, rayleigh, rogerın tayfasını, one piece'in bulunma anını, süpernova dövüşlerini, yeni kılıçları, yeni hakileri ve teknikleri, kılıç karartmayı, ryuma hakkında birşeyleri hep wanoda gördük. Dolu dolu gidiyor.
Güzel arc ama bunların olması çok zaman alıyor. Savaş başladı daha 20 bölümdür eşleşmeler belli olmadı.

Skypia'ya verenler neyini sıkıcı bulmuş acaba. :( Komedinin en yoğun döndüğü, efendime söyliyim düşmanların tasarımlarına kadar çok yi olan arc. Roger'ın yazısı vb. baya fantastik öğe barındıran one piece'in en iyi arcların birisine, en sıkıcı demek bu seriyi pek sevmemektir. Hatta en özlem duyduğum arc benim ya. Tayfada ki geyik muhabbetleri falan acayip komikti. İlk adaya girdikleri bölüm çok komikti mesela.

Hakkını vermek lazım ki Skypea hayal gücü yanı kuvvetli bir arctı ve bir daha öylesi gelmedi. Ama onun dışında düz yani.

Skypea diyenleri anlarım da Davul adası diyenler olmuş. Duygusuz musunuz anlamadım ki. Hiç mi etkilenmediniz Tanuki-chanımızın hikayesinden?

Skypia uzunluğu yüzünden insanları sıkmış olabilir.Animeyi izlediğim zaman Skypia'ya geldiğimde bırakmayı düşünmüştüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık