Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
One Piece de Fairy Tail, Boruto gibi kaliteli bir seri. Her arc okumaya değer. Katılıyorum Riful-san
Sen bu işten anlıyorsun dostum.

Bende animeyi baya izledim hatta Rosa da güncel olmuştu o zamana kadar da baya atlamadan izledim ama bazı arcların uzaması izlerken yormuştu.. Rosa mesala aşırı uzatıldı birde üstüne fiiller animeden soğuttu en sıkıldığımda kesinlikle Baası.
Rosa'yı haftalık izlemek işkenceydi, o nedenle o esnada bıraktım ama toplu halde sonradan izleyince beğendim. Haftalık işkence olma nedeni Toei'nin filler koymak yerine ana hikayeyi uzatarak anime manga arası bölüm farkını korumak istemesi. Bu anlayış sıkıntı ama Hirurukku gibi toplu olarak bakınca anime iyi bence.

Kötüden iyiye doğru sıralama yapayım.
Balık adam
Davul adası
Foxy bölümleri
Skypiea
Zou
Amazon Lily
Thriller bark
Punk Hazard
Dressrosa
Baraque Works
Whole cake Island
Şimdilik Wano ve Reveire
Impel Down
Sabondy
East Blue
Enies Lobby
Marineford

Dressrosa'nın anime kısmında o kadar sıkılmıştım ki mangasına geçtim, saolsun manga okuma alışkanlığı kazandırdı bana.

Dressrosa'nın anime kısmında o kadar sıkılmıştım ki mangasına geçtim, saolsun manga okuma alışkanlığı kazandırdı bana.
Ben de aynı her hafta bekleyip boş bölüm izlemekten bıkmıştım işin ilginci mangada da kaç hafta zıplamıştı şu zıpzıp genco belamy ordan da sıkılmıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık