Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247

Üye silindi 1004

Yeni balıkadam korsanları aşırı saçma ve gereksiz karakterlerdi ya.Bunun da etkisi var bence.
Doğru herkes Arlong ve sağlam faşist arkadaşları gibi CHAD OĞLU CHAD tipler bekliyordu. Ben büyük beyaz köpek balığı olsunlar diye dua bile etmiştim hepsi. Büyük beyaz hayal kırıklığı oldu.

Vay be. Forumdaki ilk zamanlarımda açmışım :agla:

Balıkadam, skypiea, tb. Biraz da Alabasta'nın başları. İlk defa bir arc bu kadar uzamıştı. Yadırgamıştım.

Silinmiş Üye

Doğru herkes Arlong ve sağlam faşist arkadaşları gibi CHAD OĞLU CHAD tipler bekliyordu. Ben büyük beyaz köpek balığı olsunlar diye dua bile etmiştim hepsi. Büyük beyaz hayal kırıklığı oldu.
Bir tarafta pek çok kişinin seriye devam etmesine neden olan Arlong ve tayfası:tmm:
Diğer tarafta insanları seriyi bırakma noktasına getiren Hody ve tayfası :(

Üye silindi 1004

Bir tarafta pek çok kişinin seriye devam etmesine neden olan Arlong ve tayfası:tmm:
Diğer tarafta insanları seriyi bırakma noktasına getiren Hody ve tayfası :(
Arlong açık ara serinin en iyi ve en politik karakteri. Dof gibi çakma politik değil. Arlong Arc gibi bi daha gelmez.

Wano güncel arc olduğu için bölüm beklemekten, Oda bey hikayeyi nasıl bağlayacak diye düşünmekten sıkıldım artık. Wano en sıkıcısı şu an bundan 2-3sene önce de Cake island en sıkıcısıydı

Skypiea sıkıcı olsa da serinin en iyi Fblerimden birini barındırıyor sanırım. Ana karakterlerden bağımsız bir hikaye izlemiştik

Punk Hazard, Rosa falan baya sıktı beni. Kolezyum dövüşlerini atlamistim hatta. :T

BAA ,Dressrosa ve Skypia arasından kaldım.Skypia ilk başlarda baya sevmiştim ama sonradan sıkmaya başladı.Enel'in adamları Gedatsu dışında çok sıkıcı ve sinir bozucu tiplerdi.BAA'ya bakacak olursak ne Shirahoshi'yi ne de Otohime'yi sevebildim. Arcın ana kötüsü power-up deneme tahtasının canlı versiyonu denilebilir.Dressrosa ise tayfanın ayrılması ve çok fazla şey işlemesi,Dof gibi bir kötü bir için vasat bir arctı.Tabi seriye başladığımda Dressrosa'yı haftalık olarak okuduğumdan böyle düşünüyo olabilirim.

Skypia,BAA ve şuana kadarki Wano benim için en sıkıcı arclardır. Enies Lobby,East blue ve Whole cack en sevdiğim arclardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık