Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevilen Ark Prensesi

En Sevdiğiniz Prenses?

• Kullanılan toplam oy
    184
Rahat ol. :rolleyes:

Evet 2 prenses olması lazım.

Kimse ağlamadı kastediyorsan eğer.Ağlayan adam güler mi aynı anda ? Yalnız seninkinden güzel prenses yoktur piyasada eminim.Duyduğuma göre yunan heykelleri gibi kızmış sonra İva kuma çevirmiş.:oleyo2:
Aynen aynen yardım etseydin böyle olmazdı diyen adam zaten içten de gülüyordur. Hatta ID de beni koruyun derken de aslında ağlamıyordu değil mi? Vivi ağlamadı bu kadar.:hhh:

@Jiso

"Tüylü zincir kardeşliği" olarak takılın kafanıza göre. Koffy'den ağlak biri yoktur premsesler yanında halt etmiş.:hhh:

Rahat ol. :rolleyes:

Aynen aynen yardım etseydin böyle olmazdı diyen adam zaten içten de gülüyordur. Hatta ID de beni koruyun derken de aslında ağlamıyordu değil mi? Vivi ağlamadı bu kadar.:hhh:

@Jiso

"Tüylü zincir kardeşliği" olarak takılın kafanıza göre. Koffy'den ağlak biri yoktur premsesler yanında halt yemiş.:hhh:
Croco kadın çıkınca ağlamayı göreceğim ben .. :D

ufak tefek hareketleri idi zaten kedisine olgunluk katan.Şakky brookun çenesinde kalmış yemeği alıp ağzına atınca bir hoş olmadın mı sen mesela :D
Ya buna niye bi hoş olayım dikkat bile etmemişim, hatırlamıyorum öyle bi sahne :D
Robin biraz daha dışa dönük ama olgun ve oturaklı hala. Nekomamushi gibi bir şebekle sakin sakin oynaması mesela. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık