Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    69
Listedekilerin artık hiçbirini izlemesem fanı olmasam da hiç biri boş adam değil çoğu Türkiye de oyun sektörü diye bir şey yokken bu işin içindeydi bu iş para kazandırmıyorken bu işin içine girdiler şimdi çok güzel ekmeğini yiyorlar Tiktok ta sırf yakışıklı/güzel diye milyonlarca izlenen insanlarla karıştırmayın bunları.

Bana göre düzgün yayıncı dediğin adam boş boş dramalara girmez.

Kendi işine bakın düzgün uslübe sahip kişilere kimse laf etmez yoksa.. Listenin çoğu leş.

Bak mesela Oğuz Sasi etliye sütlüye karışmaz şuna laf atayım buna küfür edeyim peşinde koşmaz. Enis Kirazoğlu, Tunca Arslan, Can Sungur gibi yayıncılar güzel. üzgünüm ama yazdığın listenin yarısı leş.

Listedekilerin artık hiçbirini izlemesem fanı olmasam da hiç biri boş adam değil çoğu Türkiye de oyun sektörü diye bir şey yokken bu işin içindeydi bu iş para kazandırmıyorken bu işin içine girdiler şimdi çok güzel ekmeğini yiyorlar Tiktok ta sırf yakışıklı/güzel diye milyonlarca izlenen insanlarla karıştırmayın bunları.

Çoğu dediğin hangileri mesela? 15 kişiden 3-4 tanesi belki 10 yıldır bu işin içinde.

Anneye küfür etmek benim içinde saygısızca ve yanlış fakat yine de birini eleştirirken yaptığı onca şeyi görmezden gelip ''ama o başkasının annesine küfür ediyor'' diye de eleştiri olmaz.
Birbirlerinin anasına küfür eden insanları eleştirmem ben şahsen, eleştirmeye değmez. Kimden bahsettiğinizi bilmeden yazıyorum bunu. Birinin anasına ben küfür ediyorsam beni de eleştirmeyin değmez çünkü.

İnsanların özellikle gençlerin tiktoku, yayıncısı vesaire benim pek sıkıntıda olduğum konular değil şuanki gençlik bizim gençliğimizden de çok daha bilgili, bizim zamanımızda Türkçe yazı yazmayı zar zor biliyorduk tabi bu dediğim birbirinin anasına sövenleri takip edenler geçler için geçerli değil onlar bizden baya gerideler :oleyo2:

@Dattebayo..! Reis sen de gençleri rahat bırak, iki makara yapsınlar dinazor gibi çöktün konuya xD

Geçen trendlerde Elraen'in ''3 milyonluk evini gezdik'' diye video gördüm. Yorumlarda şu yazıyordu ''abi hak ettiğin yere geldiğin için seviniyorum.'' kamera karşısında palavra hikayeler anlatarak 3 milyonluk ev alan birisi var, buna sevinen kişi ise 65 yaşında emekli olacak fakir Türk genci. Benim tepkim bu saçmalığa. İnsanlar açlıktan sevgilisiyle sinemaya bile gidemezken bunları övüyorlar ve ''bağış'' atmaya çalışıyorlar.
İnsanların mesleğini küçümsememek lazım her işin bir zorluğu vardır. Saatlerce bilgisayar başında oturup insanlara kendini izletmekte kolay bir şey değil. Bu mesleği evinde bilgisayarı, mikrofonu olan herkes yapabilir. Adam bu işte başarılı olmuş diye bu kadar parayı hak etmiyor demek mantıklı gelmiyor.

Yazdığın isimlere göre bomboş dedim zaten, yayıncıların hepsi bomboş demedim. Pek çoğunun adını duydum, kesitlerini izledim. Arkadaşının annesine söven birisi Jahrein, hatta eleştirenlerin de ne onurunu bırakıyor ne ailesini. Şimdi bu elemanın nişanı iyi diye, Polonya'da okudu diye bomboş diyemeyecek miyim?
Polonya'da okumak da bomboş bir şey bu arada. :d

İnsanların mesleğini küçümsememek lazım her işin bir zorluğu vardır. Saatlerce bilgisayar başında oturup insanlara kendini izletmekte kolay bir şey değil. Bu mesleği evinde bilgisayarı, mikrofonu olan herkes yapabilir. Adam bu işte başarılı olmuş diye bu kadar parayı hak etmiyor demek mantıklı gelmiyor.

Kolay bir şey değil diyorsun, herhangi bir yayını açsak küfürden ve saçma sapan muhabbetten geçilmiyor. Bunun zorlu kısmı neresi tam olarak? Şansa bala bir kitle yakalamışlar, ekmeğini yiyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık