Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Wano Karakteri

En sevdikleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    156
Yani bence hikayeleri de içler acısı. Dediğim gibi Namilerin köy muhtarı okuyucuyu hikayesiyle daha çok etkiliyordu.

Buradakilerin yarısı Kurosawa filmlerinden arak. Ha Hidden Fortress’ı izlemişim ha bunların hikayeyi okumuşum. Bari tipleri cidden samuraya benzeseydi de tematik olarak yakalasaydı okuyucuyu
Bu arc için uzun bir altyapı hazırlandı. Punk Hazard'dan beri gelen bir plan, Zou'dan beri gelende bir intikam hikayesi var. Birçok şeyin çözüme bağlanacağı bir arc. Wano'nun başına gelen olaylar benim ilgimi çekti açıkçası. Karakterlerinde yaşadıkları etkiledi beni. Yasu, Tama, Toko, Ashura vs. 20 yıldır çekilen acılar ve beklenen kehanet falan hoşuma giden konular. Çok orijinal olmadığı doğru ama duygusal bir bağ kurabileceğin karakterler diye düşünüyorum birçoğu için.

Hiçbirini sevemedim. Veletler biraz sempatik o kadar. Hele Zoro'nun kılıcını hacılayıp durap yeşilçam dadısı ömrü hayatımda en nefret ettiğim kurgu karakterlerden biri oldu anasını satayım. İşinin ehli bir japonun kendi memleketinin temasıyla çizdiği bir arcda bu kadar silik karakterler tasarlayabilmesi de muazzam bir olay.

Kaido'yu bile sevemedim.

Kafa kafaya verip içki içtikleri andan beri gözümdeki ağırlıkları düştü. WB'ye ayıp etmişiz baba adamdı.

Çoğu karakter hilkat garibesi gibi. Tasarımlar cidden çok kötü hepsi sirkten fırlamış yaratıklara benziyor bazı karakterler hariç tabi ki.

Hikaye güzel ilerliyor ancak tasarımlar berbat. Birkaç tane şekilsiz eleman olabilir ancak fazlalaşınca sırıtıyor, yok mu karizma bir samuray koca Wano'da.

Wano, 2 yıl sonrasının en iyi arcı. Hem de daha şimdiden. Bittiğinde en iyi 3 arc içinde olabilir. Mangakanın arc sonunu nasıl bağlayacağına bağlı.

Hakkında çok fazla bilgi verilmese bile, gerek BigMom'un ilgisini çeken gerek Kaido'nun sağkolu olan King demek istiyorum.

Kalbimi çaldın vicdansız!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık