Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Wano Karakteri

En sevdikleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    156
Yemin ediyorum bu kadar itici, sıkıcı bir arc daha görmedim.

Karakterler o kadar lüzumsuz ve itici ki. Seçim yapamıyorum. Boş şekilsiz tipler.

Kyoshiro yine bir nebze sıyrılır içlerinden

Ashura dojinin 20 yıldır bu ülkede yoktunuz atarı güzeldi. Ardından gelen flashbekle daha anlaşılır olması güzel işlendi.

Bir karakteri sevip sevmemek yalnızca görünüşüne mi bağlı yahu? Birçok kişi şekilsiz diye sevmemiş gibi karakterleri. Karizma olsalar bu kadar laf edilmeyecekti orası kesin.

Adamlığın kitabını yazan Yasuie

Dokuz kızıl kının en güçlüsü olarak gördüğüm Kawamatsu

Arc'ın komedisi Queen

Üye silindi 1004

Bir karakteri sevip sevmemek yalnızca görünüşüne mi bağlı yahu? Birçok kişi şekilsiz diye sevmemiş gibi karakterleri. Karizma olsalar bu kadar laf edilmeyecekti orası kesin.
Yani bence hikayeleri de içler acısı. Dediğim gibi Namilerin köy muhtarı okuyucuyu hikayesiyle daha çok etkiliyordu.

Buradakilerin yarısı Kurosawa filmlerinden arak. Ha Hidden Fortress’ı izlemişim ha bunların hikayeyi okumuşum. Bari tipleri cidden samuraya benzeseydi de tematik olarak yakalasaydı okuyucuyu.

Yani bence hikayeleri de içler acısı. Dediğim gibi Namilerin köy muhtarı okuyucuyu hikayesiyle daha çok etkiliyordu.

Buradakilerin yarısı Kurosawa filmlerinden arak. Ha Hidden Fortress’ı izlemişim ha bunların hikayeyi okumuşum. Bari tipleri cidden samuraya benzeseydi de tematik olarak yakalasaydı okuyucuyu.
Gen san nere, Wano'dakiler nere canım. Hatta Yeni Dünyadakiler nere...

One Piece'in en iyi kısımları time skip öncesiydi zaten. East Blue saga, özellikle Arlong Park her anlamda bin basar zaman atlaması sonrası arclara.

Üye silindi 1004

Gen san nere, Wano'dakiler nere canım. Hatta Yeni Dünyadakiler nere...

One Piece'in en iyi kısımları time skip öncesiydi zaten. East Blue saga, özellikle Arlong Park her anlamda bin basar zaman atlaması sonrası arclara.
Zaman atlamasından sonra bi Punkhazard tatmin etmişti beni. Onun dışında balık adamsından Wano’ya kadar içler acısı.

Bu sefer hak veriyorum sana bu cidden doru.
Kinemon hariç çoğu karakter leş.

Galley-La Company üyeleri kalite açısından wano’ya tek atar.
İp reis Paulie
Saç reis Peepley Lulu

9 kini toplasan bu iki adamı geçemez.
Dediğim gibi Kinemon aralarındaki en kalitelileri.
Historia san Wano'yu time skip öncesi arclarıyla karşılaştırmak yanlış. O zaman tabii ki Enies Lobby filan bin basar, ama YEni Dünya için gayet kaliteli arc. Özellikle WCI ve Rosa'dan kat kat iyi.

Son düzenleme:
Zaman atlamasından sonra bi Punkhazard tatmin etmişti beni. Onun dışında balık adamsından Wano’ya kadar içler acısı.
Zaman atlaması öncesi OP her anlamda muazzamdı bence. Sonrasında kalite düştü. Wano bence WCI ve Rosa'dan iyi gidiyor. WCI'de şato düştükten sonra havale geçirecek gibi oluyordum, bazen 5-6 hafta okumadığım oluyordu.

Üye silindi 1004

Zaman atlaması öncesi OP her anlamda muazzamdı bence. Sonrasında kalite düştü. Wano bence WCI ve Rosa'dan iyi gidiyor. WCI'de şato düştükten sonra havale geçirecek gibi oluyordum, bazen 5-6 hafta okumadığım oluyordu.
WCI zaten rezaletti bu kadar uzatması acayip anlamasızdı. Rosa desen ayrı rezalet hiç mi özenmez insan ya? Dof’u tayfası garabet eğlencesiydi. Arlong’un Sanji’yle dövüşen adamı tasarım olarak tüm Dof tayfasını ezip geçiyordu.

WCI’i bi derece kabul ediyorum Big Mom’ın çarpık masal dünyasını yansıtıyordu. Onda da dediğin gibi o kadar gereksiz uzamıştı ki insan fenalık geçiriyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık