Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
10.000 Jonin idi 1000 değil. Hiruzen ise o çağın en güçlüsü olarak anılıyor gerek Onoki, gerekse diğer kageler tarafından.

Ama ciddiye alıp A > Tobirama demeye gerek yok zira Kishimoto daha sonra düzeltmek için o takım hakkında 5 kage kadar güçlüydü de diyor. Tabii Darui'nin o ikiliyi yendiği yerde gram ciddiye alınmaz bu olay. Kishi sıvamıştı düzelteyim derken.
Darui'nin has adamı Omoi geçen hafta Boruto'da takımıyla beraber tek bir şinobi tarafından şamarlandı. Bil istedim.

Orduların güçleri hakkında bir şey söylenmiyor. Raikage 10000 kişiyi tutup ölüyordu. Yani Tobirama 1000 diye bu onu daha güçlü ya da güçsüz yapmaz. Gerçi benim için sorun yok.

Buradan 3. Raikage > Tobirama > Hiruzen bile çıkabilir. İsteyen istediğini çıkarabilir.

@Smoker @RocheFelix @Riful

Tartışmada sinirlenip sizi incittiysem özür dilerim sadece tavrınız yanlış geldi. Benlik bu kadar iyi forumlar.
Sorun yok bölümü arıyordum ben zaten. Dediğin gibi Hashirama atıyormuş orada.
Fakat diğer olaylar yine ortada kalıyor. Yaşarken bile en güçlüydü konusuna takılman biraz yordu açıkçası ama normal tabii düşüncene göre. Önceden işlenen bir karakterin o zamana göre gayet en güçlüymüş gibi gösterilmesi gayet normaldi. Sonradan kısıtlı olarak işlenince bile neler yapabildiği gördük. Son savaştı dersin eyvallah derim.

@Millennium Wizard

Bu arada biraz karıştı, 20 kişilik bir takıma ölüyor diye biliyorum ben Tobirama. Ama bu takım hakkında gücü bin kişiye denk deniyor. Kinkaku lid ediyor takımı galiba.

Tam hali böyle. Biraz karışık oldu cümleler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık