Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Forum Dönemi

En Sevdiğiniz Dönem?

• Kullanılan toplam oy
    43
@RedTeroR Ronaldo azmiyle futbol dünyasına giriş yaptığı sıralardan bahsediyor. :D Sizin rekabette birkaç sene sonra başladı. xD

Benim o yıllardan aklımda kalan @Monkey D. Dragon ve çektikleri var şu anda dressrosa dışında.

Adam üye olunca çok mesaj atıyor diye yapmadıkları zulüm ve baskı kalmamıştı o dönemde burada olanlarda öyle bir algı vardı az yazacaksın gibisinden.Birkaç sene sonra onun mesaj attığı sürede iki katı mesaj atanlar arka arkaya çıkmaya başladı ama onların hiçbiri bu baskıya maruz kalmadı dönem çoktan değişmişti artık.Adamı kurban ettiler bir nevi.:bilmem:
Ne demişler devrim önce kendi çocuğunu yer. Yaşadığım ızdıraba değdi algıyı kırmak

2015-2019 arası falan baya iyiydi.

İkinci Yuba dönemi o @II. Invictus gibi :D

Yuba'nın ilk dönemi daha fenaydı uysallaşmış haliydi son hali.Shanks'in sülalesine blog hikayeleri yazmalar,forumda kan davası sürdürdüğü isimlerle olan kavgaları yönetici hesabına erişip adam banlatmalar falan Prime dönemiydi.:fool:
O dönemleri bilmiyorum. Erkan’ı daha önceden biliyordum ama yabancı yerli tüm Mihawk tartışmalarında vardı adam.

Yuba geleceği görmüş. Şimdi Shanks’ın tüm sülalesi çıktı.

2015-2016 gibi forumda inanılmaz manga tartışılıyordu ve güzel tartışılıyordu. Tüm prime üyeler birbirine sayfalar atar birbirini yerdi. Adeta bir luffy-kata dövüşü gibi kan gözyaşı. Güzel troll hesaplar da renk katıyordu.

Birde wanonun başlarında 2019 falan heralde, inanılmaz mizah dönüyordu. O zamanlar da aşırı eğlenceliydi. Bu luffynin kaidodan tek yediği bölüm forumun zirvesidir heralde. Benim aklımda en net kalanlar bunlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık