Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Forum Dönemi

En Sevdiğiniz Dönem?

• Kullanılan toplam oy
    43
Anket seçeneklerini biraz daha açabilirsek daha iyi olabilir aslında . 2019-2021 bana göre , o kadar güzel teoriler spekülasyonlar tartışmalar dönüyordu ki , hem eski içerikler güzeldi hemde yeni içerikler çıkarılabilecek bir dönemdi . Serinin gidişatı da fena değildi , en azından konuşacak bi şeyler çıkarılıyordu , ne dressrosa tayfa kadar acı çekilen nede şimdiki kadar nefret edilen bi dönemdi seri anlamında da , eee buda dolaylı olarak foruma da yansıyordu tabi . Öyle güzel şeyler yazıyordu ki millet dayanamayıp hesap açmıştım en sonunda, youtube de de kanallar falan çok yoktu yanlışım yoksa , aynı içerikleri defalarca izliyordum , forumu ezberlemiş olmama rağmen ne bileyim sarıyordu yani :) , şuan bakıyorum seri nerden nereye gelmiş , kasıtlı haterlık ve aşırı fanlık damarımıza basıldığı durumları es geçersek , yabancı forumlarda bile burdaki kadar düzgün analizler , tartışmalar , kıyaslamalar teoriler yoktu bence . gerçekten eşi benzersiz di bana göre nerden nereye beee :/

içerik kalitesi olarak 2015 öncesi ile sonrası karşılaştırılamaz bile. he ortamı beğenirsiniz beğenmezsiniz o ayrı ancak one piece içeriği olarak zirveydi eski dönemler. bunu sadece eski konulara bakıp göremezsiniz. eski bölüm yorumları ve genel tartışma falan şahaneydi . hele genel tartışmada dönen muhabbetler bölüm yorumlarından bile daha tatlı oluyordu. suan genel tartışma kültürü bile kalmadı yıllardır eskiyle yeni kıyaslanamaz one piece içeriği olarak.

eylül 2019'da üye olmuş olsam da 2018'in başından itibaren takip ediyorum forumu ve bence 80-100 bölüm öncesine kadar gayet güzeldi forum. hâlâ keyifli bir ortam olsa da burada, op'un gidişatı sebebiyle azalıyor alınan keyif.

tek pişmanlığım var. 2021'in ortasına kadar daha bir ciddi/sessiz takılıyordum forumda, gerek yokmuş buna. kim bilir ne muhabbetleri kaçırdım :(

En aktif kullandığım dönem 2022 ve sonrası oldu ama 2014-2015-2016 yıllarında da biraz aktiftim. Çok yazmıyordum ama konuları çok okuyordum. O dönem One Piece harici mangalarda hala düzenli devam ettiği için forum baya keyifliydi. Diğer mangaların konuları da baya revaçtaydı. Hele Toriko'nun 8 kral bölümlerinin gelmesi ve Maymun kralın çıktığı bölümleri çok net hatırlıyorum. Bölüm yorumları feci keyifli oluyordu. :D
@Reiper'in çulgınlar gibi Toriko övüp durmadan One Piece gömmesi en aklımda kalan şeylerden biri o dönemden.

Herkes için değişken bir durum( klişe ) , misal ilk üyelik tarihi ile aktif yazarlık yapanlar ilk heyecan ile o yılları seçebilir .

Benim için Akainunun ve Mihawkın aktif tartışıldığı dönemler zirvedir . Özellikle bu ikisi için banlandığım olmuştur:d (2011-2013 )

Şu an yaş ilerlediği için iki kelime yazasım bile yok .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık