Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Saçma Argümanlar

Sizce Hangisi/Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    163
Ya 1 Yonkou 3 Amiral olayını Oda duysa 2 yıl ara verir "ulan ben nerede böyle bir izlenim verdim bu adamlara" deyip seriyi gözden geçirir.

1-Bir Yonko = Üç Amiral: Bu konuyu en çok savunan kişilerden biriyim. Halen de savunuyorum. Fakat Wano arcında gördüğümüz kadarıyla iki kişi aynı anda saldırdığı zaman bir imparatoru oldukça zorladılar. Bunda tamamen mekanın azizliği söz konusuydu. Yani düz bir alanda olsaydı o ikilinin meyve uyanışları da etki etmezdi. Ben bir Yonkou'nun üç amirali alacağını düşünüyorum ama aynı anda değil.
11-Akainu = Korsanlar Kralı Seviyesi: Değil KK seviyesi, Yonkou seviyesi bile değil. Onun için çok yol alması gerekiyor. Yakında göreceksiniz boşuna abarttığınızı.

1-Bir Yonko = Üç Amiral: Bu konuyu en çok savunan kişilerden biriyim. Halen de savunuyorum. Fakat Wano arcında gördüğümüz kadarıyla iki kişi aynı anda saldırdığı zaman bir imparatoru oldukça zorladılar. Bunda tamamen mekanın azizliği söz konusuydu. Yani düz bir alanda olsaydı o ikilinin meyve uyanışları da etki etmezdi. Ben bir Yonkou'nun üç amirali alacağını düşünüyorum ama aynı anda değil.
Burada anlatılmak istenen ne ben anlayamadım. Aynı anda alamıyorsa 3 amirali alamıyordur. Teker teker mi gitsinler 1 vs 3'te? 1 vs 3 demek ne demek eğer aynı anda dalmıyorlarsa?

Normalde Luffy tüm tayfayı alıra basacaktım da Akainu dan nefret ettiğim için oyu ona attım

Luffy tayfayı rüyasında bile alamaz ama Joy Boy'un alabilme ihtimali var. Eğer Yamato tayfaya katılırsa Joy Boy da alamaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık