Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Saçma Argümanlar

Sizce Hangisi/Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    163
Yapar mı yapar. Bu arada @Raiden bölümü tam beğenecek 1000 kişi camdan çıkıp ters ters seyrediyor. O nasıl bir toplum baskısıydı öyle.
Tek bir panel var ki bütün bölümü gölgeleyip kursağıma oturdu. O olmasa bölümü fazlasıyla beğenirdim ama şu haliyle ne yazık ki... :(
O kollar Kaido'nun gözlerden çıkmayacaktı aga. :(

Ben bu konuyla ilgili düşüncelerimi söyleyeyim.

1-Bir Yonko = Üç Amiral: Bu konuyu en çok savunan kişilerden biriyim. Halen de savunuyorum. Fakat Wano arcında gördüğümüz kadarıyla iki kişi aynı anda saldırdığı zaman bir imparatoru oldukça zorladılar. Bunda tamamen mekanın azizliği söz konusuydu. Yani düz bir alanda olsaydı o ikilinin meyve uyanışları da etki etmezdi. Ben bir Yonkou'nun üç amirali alacağını düşünüyorum ama aynı anda değil.

2-Mihawk Vista'ya denk: Mümkün değil!

3-Zoro > Luffy: Hayal bile edemiyorum. Bu Chopper, Zoro'yu yener demek gibi bir şey.

4-Sanji > Zoro veya Sanji >Luffy: Sanji> Zoro aralarında çok büyük farklar olmadığı için olmama ihtimali yok diyemem ama Sanji>Luffy hayal bile edemiyorum.

5-Luffy tüm tayfayı tek başına alır: Luffy şu anda kendi tayfasını aynı anda rahat alır. Malesef o hale geldi. Hatta hızını alamaz Kid ve tayfasını sonra Law ve tayfasını da alır.

6-Doflamingo Amiral Seviyesi: Yok Doflamingo'nun o seviyeye gelmesi için bayağı bir yol alması lazım.

7-Denizciler+Savaş Lordları = Bir Yonko Tayfası: Üç Yonkou tayfası ederler.

8-Franky > Sanji: Bunu savunan biri var mı gerçekten? Mümkün değil. Sanji bir koysa Kid bile bir araya getiremez parçalarını.

9-Katakuri >=Jack veya Queen >Katakuri: Katakuri aynı anda ikisini alabilir mi deseniz evet derim. Diğer iki ihtimali düşünen seriyi bence bir daha en baştan izlesin.

10-Amirallerden Meyveyi Çıkarsan Komutan Etmez: Tam tersi amirallerden meyvelerini çek al Yonkou sağ ve sol kolu ederler.

11-Akainu = Korsanlar Kralı Seviyesi: Değil KK seviyesi, Yonkou seviyesi bile değil. Onun için çok yol alması gerekiyor. Yakında göreceksiniz boşuna abarttığınızı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık