Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Psikopat Anime Karakterleri

5.Eustas Captain Kid-sama :D
Zaten kendisi çarmıha germe ve sivil katliam yapmasıyla tanınıyor.

4.Yami Bakura
Adam manyak. 5 bin yıl beklemiş bir gölge oyunu oynamak için ve milletin anasını ağlattı.

3.Orihara İzaya
Kendisi insanları çok sevdiğinden onlarla oynamaya bayılır :D

2.Yuno Gasai
Bunu çok önceden izlesem de ilk aklımda canlanan isimlerden. Koca bir evreni yok ediyor manyak :(

1.Hollow İchigo
Bu karakterin kişiliğine ve sesine hayranım :D

Zaraki Kenpachi
Listeye sokmak istemediğim diğerlerinin yarışamayacağı karakter.

Makishima Shougo

"Adalet tartışılacak bir konudur. Güç kolayca fark edilir ve tartışılmaz. Bu yüzden gücü adalete veremeyiz."
"İnsanları iyi ve kötü diye değerlendirirken hangi kriterleri ele aldığınızı merak ediyorum."

Johann Liebert

"Kuralları yıkabilmenin en büyük sırrı, onları takip ediyormuş gibi görünmeni sağlamaktır."

Bu ikisinin yeri çok başka ama ekleyeceğim karakterler olacak daha.

Hisoka

Zaraki Kenpachi

Nakamura Sawa

• Hollow Ichigo - Bleach
  • Kurotsuchi Mayuri - Bleach
  • Donquixote Doflamingo - One Piece
  • Juuzou Suzuya - Tokyo Ghoul
şeklinde devam edecek, değişebilir ve eklenebilir bi liste olur sanırım.

Son düzenleme:
5.Eustas Captain Kid-sama :D
Zaten kendisi çarmıha germe ve sivil katliam yapmasıyla tanınıyor.

4.Yami Bakura
Adam manyak. 5 bin yıl beklemiş bir gölge oyunu oynamak için ve milletin anasını ağlattı.

3.Orihara İzaya
Kendisi insanları çok sevdiğinden onlarla oynamaya bayılır :D

2.Yuno Gasai
Bunu çok önceden izlesem de ilk aklımda canlanan isimlerden. Koca bir evreni yok ediyor manyak :(

1.Hollow İchigo
Bu karakterin kişiliğine ve sesine hayranım :D

Zaraki Kenpachi
Listeye sokmak istemediğim diğerlerinin yarışamayacağı karakter.

Güzel liste eline sağlık.1 numara seçimin güzel sevindim. :) Zaraki zaten tahmin ettim.Bakura da iyiydi bu arada.Türkçe dublajı çok iyiydi onun yahu orjinale bakınca burun kıvırmıştım.

Güzel liste eline sağlık.1 numara seçimin güzel sevindim. :) Zaraki zaten tahmin ettim.Bakura da iyiydi bu arada.Türkçe dublajı çok iyiydi onun yahu orjinale bakınca burun kıvırmıştım.
Kenpachi'yi koymayacaktım normalde ama çocukluk hali aklıma gelince koymadan edemedim. Çünkü efsaneydi cidden orada bakışlar falan. Beni öyle sadece bakarak korkutan listede Kenpachi ile Yuno pisliği var :D
Bakura da sonradan aklıma geldi. Reyizi analım dedim ya :D Yugioh genel olarak başarılıydı ama seslendirmede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık