Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Kuvvetli

En kuvvetli kim?

• Kullanılan toplam oy
    97
Garp'tır ama Jozu'nun da küçümsenmeyecek bir kuvveti var. O kadar az oy alması haksızlık olmuş biraz :/

Bence @Alpamis haklı. Garp kavgaya giderken yalandan tutmayın beni diyen küçük enişte gibi korkaklık yapmış.
@Kuroro
Garp elinde kalmasını istemiyor her ne kadar Sakazuki'ye öfklenmiş olsa da kendisiyle alakası olmayan bir korsan olsaydı büyük ihtimal aynısını kendisi de yapacaktı. Garp böyle kral bir adam işte. Adamın iç çatışması yansıtıldı bize. Orada Sakazuki'yi öldürmek istiyor olması içinde bir çatışma yaşamayacağı anlamına gelmiyor. Bu yüzden onu durdurabilecek tek kişi Sengoku durdurdu. Çünkü onun durdurmasının anlamı var.

Ne izin vermesi adam öfkeden deliye dönmüş. Sengoku’ya da sakın bırakma diyor zaten. Demek üstünden atıp kurtulamıyor, bi zaptedilme söz konusu. Koskoca Denizci Kahramanı ters kelepçe yiyordu az daha :D
Ona bakarsan BAA'da Luffy'i 3 tane köylü zapt etti elini kolunu bağladı ne diyeceğiz şimdi buralara takılmayalım pek:D

@Kuroro
Garp elinde kalmasını istemiyor her ne kadar Sakazuki'ye öfklenmiş olsa da kendisiyle alakası olmayan bir korsan olsaydı büyük ihtimal aynısını kendisi de yapacaktı. Garp böyle kral bir adam işte. Adamın iç çatışması yansıtıldı bize. Orada Sakazuki'yi öldürmek istiyor olması içinde bir çatışma yaşamayacağı anlamına gelmiyor. Bu yüzden onu durdurabilecek tek kişi Sengoku durdurdu. Çünkü onun durdurmasının anlamı var.
Çocuk ölmüş Garp kafayı yemiş daha iç çatışma mı kalır o raddeye geldikten sonra? Yapabiliyorsa silkip atması lazım üstünden Sengoku’yu, öbür türlü kankisine tutmaya devam et beni demesi kolpaçino filminden sahnelere benziyor biraz.
Ona bakarsan BAA'da Luffy'i 3 tane köylü zapt etti elini kolunu bağladı ne diyeceğiz şimdi buralara takılmayalım pek:D
Luffy’yi en kuvvetli karakterlerden biri olarak öne sürmem zaten. :D Hem o sahnede Garp gibi rage modunda da değildir. İki olay çok farklı.

Garp istese Sengoku'nun elinden kurtulurdu. Kendisi bir iç çatışma yaşıyordu var gücüyle gitmeye çalışmıyordu. Öyle olsa beni bırakma demez, bırak beni der. Sengoku Garp'ın yaklaşık yarısını tutuyor orada (( :

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık