Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
Konu Zoro olunca Kaido ve Bm'den korktu, Luffy olunca tayfasını düşündü. :oops: Tutarlı olmak lazım.

Smoker'den kaçmış ona da bahane buluyorlar. Vuramıyor falan diye. :D

Zoro da Mr.1'i kesemiyordu, neden kaçmadı? Kaçsaydı burada kıyamet kopardı.

Sonra lafa gelince "Zoro fanları rerere rörörö."

Normalde bunu yazmayacaktım da bunları fark etmeyen bazı dostlar vardır diye yazıyorum.:sapkali:

Roger.......

"İnfaz platformuna giden yolda elleri bağlı olmasına rağmen kendisini gururla taşıdı. Zenginlik, şöhret, güç. Bu dünyadaki her şeyi elde eden adam, Korsanlar Kralı, Gol D. Roger. Ölümüne doğru yürüyor. Gururlu bir savaşçı gibi, kendisini dimdik tuttu." - Smoker.

"Miras kalan istek, çağın kaderi, insanların hayali.. İnsanlar özgürlüğün manasını takip etmeye devam ettiği sürece bu şeyler asla sona ermeyecek." - Gol D. Roger

"Son bir arzun var mı?" - İdam platformundaki asker.

"Bunları çıkarabilir misiniz? Bileklerimi sıkıyor. Pekala işinizi bitirin!" (Gülerek) - Gol D. Roger

İdam aletleri havaya kalkar... Tam o sırada halktan biri "One Piece'ı ne yaptın? Gerçek mi?" diye sorar.

Önce baya bir güler... Sonra başlar.

"Hazinem mi? Eğer istiyorsanız almanıza izin vereceğim. Arayın. Hepsini o yerde bıraktım." der ve "İnfaz!!!!" diye bir sesle silahlar Roger'ın bedenine girer.

Kısa bir sessizliğin ardından herkes çığlıkla sevinir. Roger öldü diye değil, hazine gerçektir diye.

Silahlar Roger'ın bedenine girili haldeyken bile yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Acı, ıstırap, keder, pişmanlık yoktu yüzünde. Mutluluk vardı. Gülüyordu.

Bir diğer hikayeye geçeyim.

Sevimli barmen amcamız: "O günlerde.. Hatta bu günlerde bile Grand Line tehlikelerinden korkmayan tek korsan.Çünkü GL diye bilinen bölge gemilerin kaybolduğu ve asla ortaya çıkmadığı bir yerdir. Yön bulmanın imkansız olduğu söylenir. İnsanlar bundan çok korktuğu için o lanetli okyanusa nadiren yaklaşırlardı."

Sözlerden sonra Roger biraz daha sake içmek istediğini söyleyip bardaki tüm sakeleri içer. Sebebinin ise GL'a açılacağıdır ve çok heyecanlı, kendini tutamıyordur.

Barmen ona "senin durduramam ama gitme! Oraya bir giden geri gelmiyor." dedikten sonra güzelce bir gülüşle beraber "zaten o yüzden gitmek istiyorum!" der.

Ve daha nice hikayeleri barındıran bu korsanlar kralının tüm hikayelerinde ki ortak nokta korkusuz olduğudur.

OP'de sana göre en korkusuz karakterlerden oluşan Top 5 listeni yapar mısın? Çok merak ettim.
Şiki'ye attım oyumu. Roger olabilir ama pek görmedik. Wb diyebilirdim ama demedim. Mevcut yonko'lar olabilir belki. Garp ve Sengoku'da bile olabilir.

Luffy'de korkusuz bir karakter ama en değil net oğlu net. Üşbeş sahne korktun diye kötü bir şey olmuyor. Ama fanları her yerde trollük yapıp adamı birinci yapma derdindeler. Dünkü bir konuda tek atar diyorlardı. Goku'yu getir tek atamaz oradakilere. Benim itirazım fanlık adı altındaki trollüğe.

Konu Zoro olunca Kaido ve Bm'den korktu, Luffy olunca tayfasını düşündü. :oops: Tutarlı olmak lazım.

Smoker'den kaçmış ona da bahane buluyorlar. Vuramıyor falan diye. :D

Zoro da Mr.1'i kesemiyordu, neden kaçmadı? Kaçsaydı burada kıyamet kopardı.

Sonra lafa gelince "Zoro fanları rerere rörörö."

Normalde bunu yazmayacaktım da bunları fark etmeyen bazı dostlar vardır diye yazıyorum.:sapkali:
Arkadaşım madem ciddi sayılabilecek bile bir durum olmayan Smoker karşılaşmasından bahsediyorsun, koskoca shichibukai olan logia meyvesinden birine sahip Crocodile'ın karşısında dimdik durup haki bile kullanmadan su ile dövüşen Luffy'i öne sürerim ben de sana o zaman.

Şiki'ye attım oyumu. Roger olabilir ama pek görmedik. Wb diyebilirdim ama demedim. Mevcut yonko'lar olabilir belki. Garp ve Sengoku'da bile olabilir.

Luffy'de korkusuz bir karakter ama en değil net oğlu net. Üşbeş sahne korktun diye kötü bir şey olmuyor. Ama fanları her yerde trollük yapıp adamı birinci yapma derdindeler. Dünkü bir konuda tek atar diyorlardı. Goku'yu getir tek atamaz oradakilere. Benim itirazım fanlık adı altındaki trollüğe.
Bir süredir gözlemliyorum seni ve bir kaç üyenin yorumlarını. Henüz bir kanaate varmış değildim. Ama bu Top 5'e Luffy'i almıyorsan sen objektif değilsin arkadaşım. En korkusuz Luffy'i düşünmüyor olabilirsin, ikinci olarakta düşünmüyor olabilirsin. Ama o listede olmalı bu net objektif olan biri için. Belki arkadaşlar aşırı Luffy fanı olduğu için objektif yaklaşamıyor olabilir bazen ama sende öylesin Luffy'e karşı antipatin yüzünden.

Ya bu neyin savunması, niye her şeyde adamı müthiş gösterme derdindesiniz mangada eziliyor diye mi:(

Luffy Smoka'dan korktu dövüşmekten kaçtı.
Saka çenks'ten korktu ve durdu.
Teach Saka'dan korktu ve kaçtı.

Daha 50 kişi için benzer çıkarımları yaparsın. Ortada geri vites yaptıkları gerçeği var. Buna korku deniyor ama anket olumlu ve Luffy varsa birinci yapma çabasındasınız hep.

Siz Luffy fanları olarak adam king laf yok diyerek her konuyu trollemeye, baltalamaya devam edin, başarılar:(
En korkusuzlardan biri o çünkü. Eee ana karakter olduğuna göre de en korkusuz oyunu rahatlıkla verebilirim. Rayleigh bile diyor ki bu şapka senin gibi korkusuz birine çok yakışmış.

Smoker'dan korkan adam WB'ye atarlanır mı? :D Smoker'dan korktu diyon gidiyor bu adam Smoker'dan kaç kat güçlü adamlardan kaçmıyor. Sadece 2-3 oy olur fanlık muhabbeti çekersin de gördüğün üzere çok oy var Luffy'ye.

Sende aşırı haterlık var. Luffy dışında bir sürü karakter de oy almış 5-6 tane. Onlara niye laf söylemiyorsun? Ana karakter bu adam. İlk bölümden beri korkusuzluğu gözümüze sokuluyor. Luffy'ye oy vermek fanlık diğer karakterlere oy vermek normal. Güzel trollmüş cidden.

Arkadaşım madem ciddi sayılabilecek bile bir durum olmayan Smoker karşılaşmasından bahsediyorsun, koskoca shichibukai olan logia meyvesinden birine sahip Crocodile'ın karşısında dimdik durup haki bile kullanmadan su ile dövüşen Luffy'i öne sürerim ben de sana o zaman.
Dostum sen bana takılma. Benim demek istediğimi anlamadın sanırım. Ben dünden beri diyorum ki Luffy'yi sayanlar Zoro'yu neden saymıyorlar? Onlara göre Zoro, BM ve Kaido ile aynı anda savaşmaktan korkmuş. Tayfayı falan düşündüğü yok yani. Bildiğin Usopp gibi korkmuş ama konu Luffy olunca tayfayı düşünüyor diyorlar. Ben bunu açığa vurmak için yazıyorum dünden beri. O kadar tutarsızlar ki böyle üstlerine gidince cevap veremiyorlar.

Ayrıca senin mantığın da yanlış. Olumsuz bir örneği olumlu bir örnekle yok sayamazsın. Croco'da korkmadı, çaresini buldu. Smoker'de korktu, kaçtı. Zoro nasıl ki Mr.1 dövüşünde haki açtı, efendime söyleyeyim nefesini falan duydu, Luffy de kaçacağına bir yolunu bulsaydı.

Ben Luffy'ye korkak demiyorum. Bu dediğim de yazdığımla çelişmiyor. Derdimi anladıysan neden dediğimi de anlamışsındır.

Bir süredir gözlemliyorum seni ve bir kaç üyenin yorumlarını. Henüz bir kanaate varmış değildim. Ama bu Top 5'e Luffy'i almıyorsan sen objektif değilsin arkadaşım. En korkusuz Luffy'i düşünmüyor olabilirsin, ikinci olarakta düşünmüyor olabilirsin. Ama o listede olmalı bu net objektif olan biri için. Belki arkadaşlar aşırı Luffy fanı olduğu için objektif yaklaşamıyor olabilir bazen ama sende öylesin Luffy'e karşı antipatin yüzünden.
Luffy fan tarafı da aynısı diğer karakterler için yapıyor. Eşit takas gibi bir şey işte.

Herkesin kendince değerlendirmesi vardır. Sen o zaman Croco dersin ama Teach kadar korkak diye gömülen başka birini görmedim ben bu forumda. Akainu karşısında tüm tayfa kaçtı diye. Ama aynı adam Mf'de meydan okudu herkese. Etki tepki bir nevi.
En korkusuzlardan biri o çünkü. Eee ana karakter olduğuna göre de en korkusuz oyunu rahatlıkla verebilirim. Rayleigh bile diyor ki bu şapka senin gibi korkusuz birine çok yakışmış.

Smoker'dan korkan adam WB'ye atarlanır mı? :D Smoker'dan korktu diyon gidiyor bu adam Smoker'dan kaç kat güçlü adamlardan kaçmıyor. Sadece 2-3 oy olur fanlık muhabbeti çekersin de gördüğün üzere çok oy var Luffy'ye.

Sende aşırı haterlık var. Luffy dışında bir sürü karakter de oy almış 5-6 tane. Onlara niye laf söylemiyorsun? Ana karakter bu adam. İlk bölümden beri korkusuzluğu gözümüze sokuluyor. Luffy'ye oy vermek fanlık diğer karakterlere oy vermek normal. Güzel trollmüş cidden.
Karşı çıkmak için demiyorum ama görende Rayleigh Luffy'yi çocukluğundan beri tanıyor sanır. Bir olayda gördü ve kendince çıkarım yaptı. Ana karakter övücü sözler bunlar.

Jack gibi adamlar var bu seride. Kimseden korkmasa bile Garp'tan korkuyor.

Luffy korkusuz elbet ama en'liği değişir kişiden kişiye. Konu zaten objektif olunacak bir konu değil. Bu ankette herkes sevdiğine oy atar ama Luffy'nin savunulduğu kadar ateşli bir şekilde savunulmaz hiçbir seçenek:p Neyse bunda da Luffy'i birinci yaptınız hayırlısıyla darısı öteki anketlere:D

Luffy fan tarafı da aynısı diğer karakterler için yapıyor. Eşit takas gibi bir şey işte.

Herkesin kendince değerlendirmesi vardır. Sen o zaman Croco dersin ama Teach kadar korkak diye gömülen başka birini görmedim ben bu forumda. Akainu karşısında tüm tayfa kaçtı diye. Ama aynı adam Mf'de meydan okudu herkese. Etki tepki bir nevi.

Karşı çıkmak için demiyorum ama görende Rayleigh Luffy'yi çocukluğundan beri tanıyor sanır. Bir olayda gördü ve kendince çıkarım yaptı. Ana karakter övücü sözler bunlar.

Jack gibi adamlar var bu seride. Kimseden korkmasa bile Garp'tan korkuyor.
Bu konuda Luffy'ye verilen oy fanlık oyu mu sence?

Bu konuda Luffy'ye verilen oy fanlık oyu mu sence?
Öyle bir şey demedim. Bu seride korkusuz karakter çok. Bir liste daha çıkar. Ama Luffy ya da şu diye birbirinizi kırmaya ya da ikna etmeye gerek yok.

Bana göre Ace bu kadar az oy alıyorsa ya da Akainu sevilmediğindendir. Luffy sevildiği için bu kadar oy ona gidiyor. Takdir hakkını Luffy'den yana kullanana niye diye sormam. Ace de korkusuz o da bu da korkusuz ama ben Luffy'yi seçiyorum diye bir durum var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık