Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
2 meyve birden yese yada Law ölümsüzlük verse Doflamingo da aynını yapardı.Mahkumları kaçırıp arkayı sağlama aldıktan sonra iş işten geçtikten sonra öyle laflar söylemek maharet değil. :)
2 meyveyi yerken Beyazsakal karşısına çıkmayı göze aldı, ondan sonra 2 meyvenin ters tepki yapma ihtimaline rağmen o işe girmeyi göze aldı.

Law'ın ölümsüzlük vermesinin bir riski yoktu. O sebeple ikisi aynı şey değil.

Mahkumları kaçırırken de büyük risk alıp Impel Down'a girdi, Magellan ile yüzleşti.

Teach o lafı söylerken 2 meyveli değildi ayrıca. O adamları kontrol edebilmek bile bir beceri ister, tabii ki Filo Amirali ve diğer denizciler önünde Shichibukai'lığı bıraktığını açıklaması maharet. Doflamingo onun yarısını bile yapamadı.

Bana göre en korkusuz kişi kaybedecek hiçbir şeyi olmayan adamdır. Bu bağlamda Shiki diğer karakterlerden ayrılıyor. Adam ciddi ciddi tek başına Marineford'u basıyor. Bana göre böyle bir manyaklığı sadece kaybedecek bir şeyi olmayan biri yapar.

Bana göre en korkusuz kişi kaybedecek hiçbir şeyi olmayan adamdır. Bu bağlamda Shiki diğer karakterlerden ayrılıyor. Adam ciddi ciddi tek başına Marineford'u basıyor. Bana göre böyle bir manyaklığı sadece kaybedecek bir şeyi olmayan biri yapar.
Asıl cesurluk kaybedecek çok şeyi olanda olması gerekmiyor mu?

Anketteki bir çok karakterin korkusuz olması biraz çelişki katıyor olaya.

Wb Marineford'u basıyor , denizcileri ve schileri karşısına alıyor.
Shanks'ta savaşı durdurmaya geliyor. Karşısında savaş posizyonu almış Karasakal korsanları ve Denizciler + Schiler var
Karasakalta korkaklık var fakat aptal cesareti de mevcut kendisinde.

Tabi aralarından birisini seçecek olsam Akainu'yu seçerdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık