Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
Ben WB diyorum ve bi argüman sunmaya da gerek duymadım, adamın sırtında yarası yok. Bu benim için yeterli.

Çocuk gibi şöyle şöyle düşünmüyorsanız ya da düşüüyorsanız azılı fansınız da bilmem ne, bu ne ya :) Bi' bitmediniz.
Sen azalarak bit ona razıyım. Bir şey yazmışım hemen ergen çocuklar gibi(gibi fazla sanırım ama) saldırmaya başladın. Anlayamadığım nokta burası,çok alıngan bir yapın var.
Yazdıklarına da cevap veriyimde muhattap alındım diye sevinirsin.
Shikinin sırtında yara varmıydı? Elimizde bir bilgi yok bu konuda. Herhangi bir savaştan kaçmış mı? Yada korkusuz dediğin WB bir çocuğu için diğerlerini öldürmeseydi de o çok övdüğünüz dünya yıkan gücüyle tüm denizcileri gömseydi ya oraya.
Diğer mesajlarda yazdığım gibi çocuklarım dediği korsanların ölücek olmasından it gibi tırsıyordur WB de.

Diğer mesajlarda yazdığım gibi çocuklarım dediği korsanların ölücek olmasından it gibi tırsıyordur WB de.
Olaya bu açıdan bakarsak anket gereksiz oluyor o zaman.Çünkü herkesin bir korkusu illa ki vardır.

Ben dövüş anlamında korkusuz olarak algıladım.İşte ''Karşına Wb çıktı seni dövecek korkar mısın ?'' anlamında.Olaya böyle bakarsak Luffy,Ace,Zoro,Wb ve Roger en korkusuzları bence.

Sen azalarak bit ona razıyım. Bir şey yazmışım hemen ergen çocuklar gibi(gibi fazla sanırım ama) saldırmaya başladın. Anlayamadığım nokta burası,çok alıngan bir yapın var.
Yazdıklarına da cevap veriyimde muhattap alındım diye sevinirsin.
Shikinin sırtında yara varmıydı? Elimizde bir bilgi yok bu konuda. Herhangi bir savaştan kaçmış mı? Yada korkusuz dediğin WB bir çocuğu için diğerlerini öldürmeseydi de o çok övdüğünüz dünya yıkan gücüyle tüm denizcileri gömseydi ya oraya.
Aklından zorun mu var kardeş? Dediğin olabilir, başkasının dediği de olabilir kesin bir mevzu da değil zaten tartışma konusu, mesele de bu değil zaten.

Alınganlık ne alaka ortada alınabileceğim bi durum bile yok. Herhangi bir karakterin fanı bile değilim ki, o yaptığın saçma yorumdan alınayım.

Neyse bu boş muhabbete devam etmeye gerek yok.

Selim daha anlatmaya çalışmayacağım. Ben sana nedenini açıkladım. Luffy bugün Aokiji'yi nasıl tuttu gördün. 3 Amiral'in karşısına çıkanda oydu. Amiral'den korkan biri değil. Ayrıca yine dedim Amiral Kizaru'yu tutabileceğini bilip tayfanın kaçmasını sağlayabilecek olsa zaten orda onu yapar gerekirse ölürdü. Bu aynı WB'nin tayfasına MF'den kaçmasını söylemesi gibi bir şey. Anlatmak istediğim san bu adamlar yapacakları şeylerin arkasında olan kişilerden korkupda ona göre hareket etmezler.

Kutsal Ejder'e vurduğundan Amiral'in o adaya geleceğini biliyordu Luffy. MF'de karşısında Amiral'lerin olacağını da biliyordu.

BAA'nın suçu yok dedi. OrayaI savaş ortamına niye çevirsin. Zaten öyle bir durumdan kurtardı. Direk düşmanın benim dedi. Daha ne yapmasını istiyorsun? Big Mom'a düşmanın benim dedi. BAA ortada kalmayacak olması Luffy'nin korkmasıyla alakalı bir durum mu? Adamların teknikleri ayrı bir yıkıcı zaten.

Dof gücüne güç katabilmek için öyle bir yere himayesine alıyor. Sanki hayır işlemek amacıyla Dressrosa'nın Kralı olmuş gibi diyorsun. Açıkca Dressrosa'da yaptığı işlerden dolayı eli kolu uzamıştır. Cücelerin gücünü ayrı kullanmış. Sanki babasının hayrına orada duruyormuş gibi. Dof kendi ağzıyla demedi mi bu adadakilerin hiçbir önemi yok. İstediğim zaman kurarım felan diye?

Ya kabullenin da bildiğin korkuyordu Kaido'dan. Bu kadar basit.
Dof birebir kapışma anlamında birisinden korkacak bir adam değil.Bir kere h.haki,kutsal ejderlik adamda hepsi var.Müthiş bir kibir var.

Daha manganın başında Sengoku'ya meydan okuyup kışkırtıyor gel kapışalım diye.Ki o sengoku da Wb ile tanışık zamanında muhtemelen dövüşmüş bir adam.Teach ve tayfasını tek başına mfde ezen adam.

Yani hiç öyle sandığınız gibi bir durum yok.Ha Kaido ve tayfası gelir benim tayfayı haşamat eder dressrosada diye çekinmiştir ki bu da çok doğal.Tayfa farkı ortada.

Aklından zorun mu var kardeş? Dediğin olabilir, başkasının dediği de olabilir kesin bir mevzu da değil zaten tartışma konusu, mesele de bu değil zaten.

Alınganlık ne alaka ortada alınabileceğim bi durum bile yok. Herhangi bir karakterin fanı bile değilim ki, o yaptığın saçma yorumdan alınayım.

Neyse bu boş muhabbete devam etmeye gerek yok.
Sen yazdığın mesajı dön bir oku nasıl bir cevap bekliyordun ki o mesajına.

Beyazsakal ve Shiki'nin gücünü göz önünde bulundurarak yaptıklarını takdir etmekle beraber göze alınabilir şeyler olarak görüyorum.Lakin Luffy'nin 2 yıl önceki gücüne rağmen yaptıkları tam bir cesaret örneği.Özellikle de başının amirallerle derde gireceğini bile bile KutsalEjder'e yumruk atması.Hangimiz bilgisayarı yumruklamadık coşkudan ?

Şiki'dir gösterildiği kadarıyla. Adam sırf canı sıkıldığı için MF'yi basıyor tek başına. Düşünün artık WB gibi bir adam aynı işi binlece adamıyla yapıyor:p

Birde ek olarak Luffy'nin olayları daha çok cahil cesareti. Bilgisi olan konularda aynı cesareti gösteremedi şu ana dek;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık