Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Komik Yabancı Çizgi Dizi

• Konbuyu başlatan Unknown
  • Başlangıç tarihi

En Komik Yabancı Çizgi Dizi

• Kullanılan toplam oy
    36

Unknown

Bakarım ama neden Bilmiyorum Family Guy bana hep itici geldi. Şimdiye kadar tek bölüm bile izlemedim nedenini Bilmiyorum. Belkide Shameless tipi aileler üzerinden yapılan kara mizah pek hoşuma gitmediği içindir :/. Family Guy sanki böyle gibi.

Birde bir karakterin tavukla kavga etmesini örnek verdiniz ama böyle bir şey South Parktaki sıradan bir olay :T
İzle sen Simpsons gibi bir aile işte. :I Ama senin dediğin gibi Peter varlığıyla bile insanı güldürmeye yetiyor.

@twei
Net yüzünden izleyemedim. :( Ama eminim komiktir. Ayrıca o kadar bölümünü izlediğimi sanmıyorum. :I

Unknown

Ben her bölümünü izlemedim zaten. Tv'de denk geldikçe bakarım. Kısmetse olur vs türevleri varken buna bakıyorum kötü mü :/
Yok daha mantıklı tabi 4-5 ay sonra TV karşısna geçtim. CN yi açtım ve dandik çizimlerle dandik bir çizgi dizi de neler olduğunu anlamadan kapattım. O yüzden pek şansım olmadı diyelim önceden izliyordum.

Futurama ve southpark bence 2sinin yeri ayrı ama futurama ağır basıyo bende.Erkek adam dediğin dermir parçacıklı bira içer .-bender

Japon animeler tr alt yazi ceviriliyor american cartoon animeler
cevrilmiyo o kadar güzel ve fazla seri varki neden cevrilmedigni anlamiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık