Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Logia

Logialar'ın En Kudretlisi Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    62
- Gelen raporda "Karasakal Korsanları'nın Magellan'ı yendiği" söylenyordu. Ancak raporu alanlar bile yeni elemanların katıldığını Karasakal Korsanları savaşa geldiğinde öğreniyor. Raporu veren adam salakmış sanırım, efsanevi suçluların da onun tayfasına katıldığını söylemeyi unutmuş.

- Verdiğin sahnede Teach saldırıyı beklemiyordu. Luffy'ye ikinci saldırıyı yaptırmıyor, havada yakalayıp yere gömüyor. Bu adamın boş konuşan ve rakibin de kendini gibi konuşacağını, saldırmayacağını düşünen biri olduğunu herkes biliyor. Savunma yapmamış ve keklik gibi duran adamın yediği yumruktan, bu tarz saldırılara karşı savunmasız olduğu anlamı nasıl çıkıyor?

- Kusura bakma, birader. Aynı anda 4-5 kişi ile tartışınca, mesajları iyi okuyup, algılayamıyorsun. Ben de insanım sonuçta.
- Şimdi şöyle baktım da Magellan'la ilgili raporda Karasakal tayfasının adı dahi geçmiyor, ayrıca Teach'e katılanlar dışında seviye 6'dan birçok mahkumun kaçtığı söyleniyor, Magellan'ı yenenler onlar bile olabilir,

- Ben onu örnek olsun diye verdim, insanları karanlığa çektiği doğru ama bunlar zayıf kişiler, Beyazsakal'ı çekemedi mesela yada bisentoyu durduramadı, kısacası gelen her fiziksel atağı karanlığa çekebilmesi mümkün değil özellikle de kendine yakın kişilerle savaşırken, ama sen yorumlarında çok kesin yargılar kullanmıştın öncesinde, benim itiraz ettiğim kısım orası aslında, "bence yapar, olabilir" falan desen tamam ama sanki net şekilde gösterilmiş gibi ifadeler kullanıyorsun..

- Şimdi şöyle baktım da Magellan'la ilgili raporda Karasakal tayfasının adı dahi geçmiyor, ayrıca Teach'e katılanlar dışında seviye 6'dan birçok mahkumun kaçtığı söyleniyor, Magellan'ı yenenler onlar bile olabilir,

- Ben onu örnek olsun diye verdim, insanları karanlığa çektiği doğru ama bunlar zayıf kişiler, Beyazsakal'ı çekemedi mesela yada bisentoyu durduramadı, kısacası gelen her fiziksel atağı karanlığa çekebilmesi mümkün değil özellikle de kendine yakın kişilerle savaşırken, ama sen yorumlarında çok kesin yargılar kullanmıştın öncesinde, benim itiraz ettiğim kısım orası aslında, "bence yapar, olabilir" falan desen tamam ama sanki net şekilde gösterilmiş gibi ifadeler kullanıyorsun..
- Eğer muhabbet dediğin gibi gerçekleşmişse, haklısındır. Tam hatırlamıyorum o bölümü.

- İşte onun da ilacını Gura Gura no Mi'yi alarak buldu. Ayrıca şöyle bir savunma sahnesi var. Benim için yeterli bir kanıt.

@Smoker

Teach'in bizzat kendisi MF'de bunun için hazır değiliz dedi Shanks'a.Mantıken Shanks onu orada parça pinçik edip,bayrağına bile işlediği yüzündeki façanın intikamını alabilirdi ama bazı şeyler kurgu işte abi.Yani Shanks adaları toplarken neden bir şey yapmadının cevabı başka bir şey olamaz.

Shanks'ı ırgalamaz ki Teach'in büyümesi , bence SHanks çok rahat adam, ama nedense sitede kahraman yenilmez biri gibi görünüyor.Shanks aslında çokta karakterli biri değil.

@Smoker

Teach'in bizzat kendisi MF'de bunun için hazır değiliz dedi Shanks'a.Mantıken Shanks onu orada parça pinçik edip,bayrağına bile işlediği yüzündeki façanın intikamını alabilirdi ama bazı şeyler kurgu işte abi.Yani Shanks adaları toplarken neden bir şey yapmadının cevabı başka bir şey olamaz.
Adam değilmiş o zaman Shanks.

Adam değilmiş o zaman Shanks.
Savaşı bitirmeye geldi,o yüzden Teach'e dalmadı diyerekten Marineford'daki durumu böyle açıklasak,adam NW'ye girip adalara çöreklenirken sen neredeydin Shanks'ın cevabı yok bende abi.Yılanın başını küçükken ezecen.Shanks onun potansiyelli olduğunu da biliyor halbuki,bizzat WB'yi uyarmaya giden kendisi.Sen ve Cool'un dediği gibi çok da adam değildir belki Shanks kimbilir.

Savaşı bitirmeye geldi,o yüzden Teach'e dalmadı diyerekten Marineford'daki durumu böyle açıklasak,adam NW'ye girip adalara çöreklenirken sen neredeydin Shanks'ın cevabı yok bende abi.Yılanın başını küçükken ezecen.Shanks onun potansiyelli olduğunu da biliyor halbuki,bizzat WB'yi uyarmaya giden kendisi.Sen ve Cool'un dediği gibi çok da adam değildir belki Shanks kimbilir.
Shanks wb yi olacaklara karşı uyarmış. Wb kaybetti sahip olduğu bölgeler gitti. Shanks özel adamımı onun. O niye korumayla uğraşsın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık