Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Kadın Karakter

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    282
Hancock hak etmiyo bence ama neyyyse
Kadın, karanlık geçmişini kibri altında gizlemiş. Çok orjinal bir karakter bence. Yamato gibi kafasının azcık kırık olma sebebi geçmişi. senin sevmemene şaşırdım doğrusu. Demekki her şizofrenden hoşlanmıyorsun.
ek olarak Seri seinen olsaydı veya ona da gerek yok. Oda azcık cesaretli bir yazar olsaydı. Kesin hancockun Kutsallar tarafından tecavüze uğradığını görürdük

Kadın, karanlık geçmişini kibri altında gizlemiş. Çok orjinal bir karakter bence. Yamato gibi kafasının azcık kırık olma sebebi geçmişi. senin sevmemene şaşırdım doğrusu. Demekki her şizofrenden hoşlanmıyorsun.
ek olarak Seri seinen olsaydı veya ona da gerek yok. Oda azcık cesaretli bir yazar olsaydı. Kesin hancockun Kutsallar tarafından tecavüze uğradığını görürdük
Onunla aynı şeyleri yaşayıp melek gibi olan Koala varken Hancockun tavırları beni kıl ediyo... Luffy hariç herkese davranışları da o kadar antipatik ki... Olay şizofrenlik değil. Yamato sempatik bir insan. Tabii sana cringe geliyo o ayrı. Yamato egosunun arkasına saklanmıyor ve insan gibi davranıyor. Hancockla asla kıyaslamam.

Amiral olma potansiyeli olan Gion en güçlüdür. Sonrası da aşağıdaki gibi olur sanırım.
Orta üst seviye: Yamato, Reiju, Hancock vs
Orta seviye: Smoothie, Robin, Bonney
Alt seviye: Nami, Vivi, Croco

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık