Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Bunu okumak nasıl bir hissiyat veriyor ? :/ Fitil ateşlenmiş olmalı. Dressrosa arcın başlangıcında da benzer konuşuyorlardı diye hatırlıyorum.Sonra kan davası başlamıştı arkasına sayfalarca uzunluğunda :D Şimdiden uzun tartışmalara hazırlan derim. :)
Görünen köy kılavuz istemez. Oda'nın aklındaki plan ortada, sadece o planı nasıl işleyeceği az buçuk belirsiz. Yine eski facialardan birine denk olmasın, yeter.

Adamin boyu 199 o bile ufak kaliyor. :p Bu boyu boyle uzatan sey ne acaba. Meyveleri mi? Teach bile onceden daha uzun duruyor.
Boy uzama muhabbeti çok önemli bir şey değil, Karasakal ve Beyazsakal biraz kafa karıştırıyor ama ona da çok takılmamak lazım... Sonuçta çizimlerden kaynaklanan bir orantısızlıkta olabilir, ben bunun altında özel bir sebep aramıyorum.

Parmak var parmak var ama shiganla nasıl şov yaptığını gördük lucci'nin Luffy'i teklediydi delip geçtiydi.

Boy konusu enteresan hakketen ilk birlikte turta savaşı yaparken luffy ile karasakal aynı boydalardı yaklaşık ama nedense herif bi anda kuma-moriah filan kadar olmuş.

Aşağında Lucky Roo'nun öncesini ve sonrasını paylaştım, yani boyunda orantısızlık olan tek kişi imparatorlar değil. Boy olayına takılmanıza hiç gerek yok. Adam geçmişte öyle çizmiş bu gün böyle, keyfine kalmış bir şey :D

Siz alışmışsınız Luffy'nin tükürdüğünü yalamasına, paso zopa yiyip mapus damlarına düşmesine, üzülmüyorsunuz haliyle. Bizim Reizimiz inerse, peşinden dünyaları götürür öyle gider, şanlı bir kahramanın öldüğü gibi anılır, sizin Ruffi bey de zopa yiyip, Mangaka yardımıyla adam döver anca.
Üstüne alınıp sert çıkmışsın da lafım sana değildi.:D Bu kadar agresif olmaya gerek yok. Onun dışında da bu serinin ana karakterinin de Luffy olduğunu her defasında bir hatırlamak gerek.

@Eustass Captain Kidd

Serinin bitimine az kaldıysa bu adamların şimdiden inmesi gerek. Bu mantıktan yola çıkıyorum. Tabi Oda herkesi seri sonuna taşıyıp hepsini bir anda indirebilir mi? O da bir ihtimal.

King,Quenn ve Jack ın anası Big mamdır. Kaidou kendine benzeyen çocuklarını alıp başka imparatorluk kurmuş, Big Mam da kendine benzeyenleri alıp imparatorluk kurmuş. :D
Güzel yorum beğendim ve güldüm.:D:D:D
En güçlüye koca ana demişim halen daha fikrim değişmedi şenks daha güçlü olabilir ama daha göremedik herifi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık