Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Şu Seraphim diyorsun ama Vegapunk'ların ağzından kaç kere insanlığın zirvesi gibi laflar ettirildi. Mihawk'i işinden ettiler.

Ayrıca dediğim gibi Shanks kral haki kullanmadan zarar verebilir mi? Büyük ihtimal veremez. O yüzden birazcık analiz yapman lazım.;)
İstediğin kadar analiz yap seninkinden bir halt olmaz xD

1- Ne zaman yenildiği değil, nasıl yenildiği ve tanıtımı önemli. :) Mangakadan etiketli, havada karada denizde en güçlü varlık Kaido, ilk anlatımda bir sürü yenilgisi var denilmişken düzeltilen ve yenilgisiz olduğu ortaya çıkan Kaido, en güçlü ve yenilgisiz olduğu King ve kendi beyanlarıyla onaylı, kendisini yenebilecek tek kişinin efsanelerde anlatılan JB olduğunu söyledi mangaka kalktı JB'yi getirdi, onu bile ne hallere soktu, nasıl yenildiği ortada, uyanış açtırılmamış Kaido, ada büyüklüğündeki yumruk yetmiyor, magmaya atılıyor, o da yetmiyor devasa bir yanardağı patlaması oluyor, biz hala acaba öldü mü diye düşünüyoruz. Kaido böyle biri işte. :)

2- Adamın konumunda 3 isim daha var, doğru ama mangaka bunlardan güçlü olduğunu söylüyor zaten. :)

3- Zirve olması için KK olmasına gerek yok ki, Roger herkesi yenip mi KK olmuş, Roger zamanında KK'lık diye bir şey yok, KK'lık yarışı yok, Roger bir yerinden element uydurmuş tüm adalara ayak basma sevdasına düşmüş, tüm adaları gezince de KK oldum demiş, Roger'ın 1 vs 1'de kime üstünlüğü var, WB'yle yenişememiş, BM'yle kapışmamış, Garp'la da yenişememiş, en güçlü Roger mı yani, 2 bıçağa ölüp gidene en güçlü mü diyeceğiz. :)

4- Garp'ın ve Dragon'un da zirve olmadığı kesin, bunlar varken mangaka WB'ye en güçlü insan, Kaido'ya da en güçlü varlık diyor.

5- WB desen, hız ve dayanıklılıkta Kaido'yla aşık atması mümkün değil. Sadece deprem meyvesi ve hakiyle de Kaido'nun yaptıklarının yarısını yapamazdı. Kaido adayı kaldırırken aynı anda tüm adayla vs atıyor, aynı kadro WB'ye dalsa perişan ederlerdi.

6- İm ve Xebec'i görünce değerlendireceğiz.

7- Sonuç itibariyle görünen karakterlerin Kaido'dan güçlü çıkması için yeni yeni bir sürü power up almaları lazım. BB'nin yeni meyveler yemesi lazım, deprem ve karanlıkla bir halt edemez Kaido karşısında. :)
Ya sen trolsün de @kekomancer ın beğenmesi üzdü. Kekem az doğru yorumla şu seriyi nereye zirve kaido ya hdkhsksjks

Kaido'nun bu yaptıklarını Roger, WB, Shanks falan yapamaz mı yani sence?
Roger, Shanks ve WB'nin vücudu hasar alabiliyor aynı anda bu kadar güçlü kişiyle kapışabilmeleri pek mümkün olmayabilir. Big Mom'u ve Kaido'yu bir yerde güçlü kılan da hasar almama durumları. Roger'in, WB'nin ve Shanks'ın böyle bir olayı yoktur.

Birebir mücadele etmeleri halinde kimin kazanacağı durumuna bakmak lazım.

Shanks'ın, Kaido'dan güçlü olduğunu düşünmüyorum. WB ve Roger'in ise bir denklik durumu söz konusu olabilir. Yine de teke tek bir mücadelede Kaido daha ağır basıyor.

Roger, Shanks ve WB'nin vücudu hasar alabiliyor aynı anda bu kadar güçlü kişiyle kapışabilmeleri pek mümkün olmayabilir. Big Mom'u ve Kaido'yu bir yerde güçlü kılan da hasar almama durumları. Roger'in, WB'nin ve Shanks'ın böyle bir olayı yoktur.

Birebir mücadele etmeleri halinde kimin kazanacağı durumuna bakmak lazım.

Shanks'ın, Kaido'dan güçlü olduğunu düşünmüyorum. WB ve Roger'in ise bir denklik durumu söz konusu olabilir. Yine de teke tek bir mücadelede Kaido daha ağır basıyor.

Her şeye rağmen bakın işte yonkou diyebileceğim bir şey yaptı shanks böyle bir şey lazımdı kaidou ve bm vasatlığından sonra. Kurbanı kidd olmasa iyi olurdu çünkü oda şişirip şişirip çöpe attı kiddi.

1079 bölüm dedim 1079. bölüm demedim ama 1079. bölümdeki shanks ın feati bile kaido nun gösterdiklerinden fazla evet
Shanks'ın yaptığı Kaido'dan fazlaymış:D

Kaido ile Shanks'ın olayı çok farklı. Eğer Kaido, kendisine saldıranları tarafına çekmek için çabalamak yerine onları indirmek isteseydi. Şu anda ne Law, ne Kid, ne Luffy kalırdı.

İşin ilginç tarafı en sevdiğim karakter Shanks, en sevmediğim Yonkou Kaido. Sana burada Kaido övüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık