Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
abart dostum abart
Abartmıyorum. Plot yardımıyla da olsa Bm’yi indirmiş iki karakterden birine böylesine ezici bir tek (tek bile değil çeyrek, rüzgarıyla da killerı tekliyor) attı adam. Red filminde kizaruyla oynadı bildiğin. Aramakiye kaç km öteden ayar verdi. Shanks’ın rakiplerine yaptıklarını ben argo kullanmadan yazmakta zorlanıyorum. Bu adamı ne diğer yonkoularla ne diğer amirallerle kıyaslarım. Diğer türlüsü Shanksa hakaret olur.

Kaido vs Luffy'i unutmuş arkadaşlar. Shanks'in son yaptığı şekil gözüküyor ama onun o saldırısından güçlü dolu atak var Luffy vs Kaido'da. Zaten Shanks'in en güçlü atağı değildir o saldırı.
Shanksın saldırı gücünün luffy ve kaidonun üzerinde olduğu belli sanki bir tık. Luffy ilerde geçer de kaido ötede oynasın

Shanksın saldırı gücünün luffy ve kaidonun üzerinde olduğu belli sanki bir tık. Luffy ilerde geçer de kaido ötede oynasın
Neye göre bilmiyorum ama ben atakların siddetinin yansıtılışına bakıyorum. Luffy ve Kaido'da çarpışmalar ada kadar büyük patlama oluşturuyordu sonda.

Shanks bu atağıyla o atakları geçemedi. Diğer taraftan zaten nihai atağı değildir.

Ya hangi serinin en güçlü bossu serinin bitmesine 2 3 arc kala yenilir? Adamın konumunda 3 isim daha var. Kk olamamışken seride kk olmuş bir isim var onun dengi Wb ve Garp var. Şu son sayılardan sonra Shanks’ın en güçlü yonkou olduğu tartışma konusu bile olmaması gereken yere gelmişiz. Daha BB var Dragon var. Yine geçmişte xebec gibi bir canavar var ve biraz mantık kurduğumuzda kaido dan güçsüz çıkması sadece odanın trollemesiyle olabileceği belliyken, nereye zirve kaido abi hdksjskjsksj daha trol çıkmazsa son boss im var. Var da var yani ne kaidosu abi hdkshksjs
1- Ne zaman yenildiği değil, nasıl yenildiği ve tanıtımı önemli. :) Mangakadan etiketli, havada karada denizde en güçlü varlık Kaido, ilk anlatımda bir sürü yenilgisi var denilmişken düzeltilen ve yenilgisiz olduğu ortaya çıkan Kaido, en güçlü ve yenilgisiz olduğu King ve kendi beyanlarıyla onaylı, kendisini yenebilecek tek kişinin efsanelerde anlatılan JB olduğunu söyledi mangaka kalktı JB'yi getirdi, onu bile ne hallere soktu, nasıl yenildiği ortada, uyanış açtırılmamış Kaido, ada büyüklüğündeki yumruk yetmiyor, magmaya atılıyor, o da yetmiyor devasa bir yanardağı patlaması oluyor, biz hala acaba öldü mü diye düşünüyoruz. Kaido böyle biri işte. :)

2- Adamın konumunda 3 isim daha var, doğru ama mangaka bunlardan güçlü olduğunu söylüyor zaten. :)

3- Zirve olması için KK olmasına gerek yok ki, Roger herkesi yenip mi KK olmuş, Roger zamanında KK'lık diye bir şey yok, KK'lık yarışı yok, Roger bir yerinden element uydurmuş tüm adalara ayak basma sevdasına düşmüş, tüm adaları gezince de KK oldum demiş, Roger'ın 1 vs 1'de kime üstünlüğü var, WB'yle yenişememiş, BM'yle kapışmamış, Garp'la da yenişememiş, en güçlü Roger mı yani, 2 bıçağa ölüp gidene en güçlü mü diyeceğiz. :)

4- Garp'ın ve Dragon'un da zirve olmadığı kesin, bunlar varken mangaka WB'ye en güçlü insan, Kaido'ya da en güçlü varlık diyor.

5- WB desen, hız ve dayanıklılıkta Kaido'yla aşık atması mümkün değil. Sadece deprem meyvesi ve hakiyle de Kaido'nun yaptıklarının yarısını yapamazdı. Kaido adayı kaldırırken aynı anda tüm adayla vs atıyor, aynı kadro WB'ye dalsa perişan ederlerdi.

6- İm ve Xebec'i görünce değerlendireceğiz.

7- Sonuç itibariyle görünen karakterlerin Kaido'dan güçlü çıkması için yeni yeni bir sürü power up almaları lazım. BB'nin yeni meyveler yemesi lazım, deprem ve karanlıkla bir halt edemez Kaido karşısında. :)

Neye göre bilmiyorum ama ben atakların siddetinin yansıtılışına bakıyorum. Luffy ve Kaido'da çarpışmalar ada kadar büyük patlama oluşturuyordu sonda.

Shanks bu atağıyla o atakları geçemedi. Diğer taraftan zaten nihai atağı değildir.
O sıra Luffy.
Luffy: lanet olsun bu seraphimlere bir şey yapamıyorum :of:

Ne istersen onu söyle ama şuan seraphime hasar bırakmayan lütfü için böyle yüksek uçman komik, Nika desen hadi neyse :ehe:
Şu Seraphim diyorsun ama Vegapunk'ların ağzından kaç kere insanlığın zirvesi gibi laflar ettirildi. Mihawk'i işinden ettiler.

Ayrıca dediğim gibi Shanks kral haki kullanmadan zarar verebilir mi? Büyük ihtimal veremez. O yüzden birazcık analiz yapman lazım.;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık