Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Adam Shanks görünümlü Roger tasarlamış . Saldırısının ismi bile aynı .

shanks en güçlüleri şu an. Bir nevi günümüzün Rogeri .

yapacak bir şey yok , işaretler Shanksı gösteriyor .

Yine yanlış. :) Kaido Odenin yarasını anıyor doğru, Shanks da BBnin yarasını anıyor, hem de andığı sırada BB daha Yami meyvesini yeni yemiş kendinden güçsüz BB :) yine WB Shanksla konuştuğunda Rogeri anıp yarasını tutuyor, hoş Rogerin o yarayı açtığı gosterilmedi ama o yaptı desen bile WB daha güçlü, en kotu eşitler :)

Diğer taraftan Kaidonun guclenmeyi beklediği falan yok, Oden bariyeri asamiyor sonra Kaido gelince Kaidoyla kapismaya başlıyor, Oden güçlü olsa Kaido da zayıf olsa Oden orda yenerdi zaten, ama kendisi zayıf olduğu için Oroçinin tehdidine boyun egiyor :)

Açık verdigi anda yenmeyi beklemek diye de bir şey yok, mesajda anlattım zaten, Kaido diğerlerine saldırırken Öden Kaidoya saldırıyor, o zaman Öden de Kaidonun açığıni aradi sana kalırsa ona rağmen yenememis :)

Bana kalırsa Luffynin arkasindakilerin hiçbiri Kaidodan güçlü değildi, Kaido da böyle diyor, beni kimse yenemez deyip JB bekliyor, onun nasıl yendiğini de gördük, E.Oda da diyor karada denizde havada en güçlü varlık diyor, Roger dahil kimse böyle tanıtılması, üstün ırk, üstün meyve, üstün haki hepsi var adamda, üstüne uyanış çizmedi mangaka :)

Yine yanlış. :) Kaido Odenin yarasını anıyor doğru, Shanks da BBnin yarasını anıyor, hem de andığı sırada BB daha Yami meyvesini yeni yemiş kendinden güçsüz BB :) yine WB Shanksla konuştuğunda Rogeri anıp yarasını tutuyor, hoş Rogerin o yarayı açtığı gosterilmedi ama o yaptı desen bile WB daha güçlü, en kotu eşitler :)

Diğer taraftan Kaidonun guclenmeyi beklediği falan yok, Oden bariyeri asamiyor sonra Kaido gelince Kaidoyla kapismaya başlıyor, Oden güçlü olsa Kaido da zayıf olsa Oden orda yenerdi zaten, ama kendisi zayıf olduğu için Oroçinin tehdidine boyun egiyor :)

Açık verdigi anda yenmeyi beklemek diye de bir şey yok, mesajda anlattım zaten, Kaido diğerlerine saldırırken Öden Kaidoya saldırıyor, o zaman Öden de Kaidonun açığıni aradi sana kalırsa ona rağmen yenememis :)

Bana kalırsa Luffynin arkasindakilerin hiçbiri Kaidodan güçlü değildi, Kaido da böyle diyor, beni kimse yenemez deyip JB bekliyor, onun nasıl yendiğini de gördük, E.Oda da diyor karada denizde havada en güçlü varlık diyor, Roger dahil kimse böyle tanıtılması, üstün ırk, üstün meyve, üstün haki hepsi var adamda, üstüne uyanış çizmedi mangaka :)
Bu muhabbette ikiniz de kısmen haklısınız kısmen de yanlışsınız gibi bir durum var.

Kaido'nun arkasında gördüğümüz isimler Oden gibi kalıcı yara yani ciddi veya ölümcül yara açabilecek isimleri sıralıyor.Bunlardan bazıları Kaido'dan net güçlü olabilir bazıları net güçsüz olabilir ama hepsi izin verirsen bu yarayı açabilecek çapta adamlar.Kısacası Kaido'ya karşı kazanma şansı olan kişiler.Zaten Oden karşılaşmasından da görmüştük.

Kim kimden daha güçlü o konuda net birşey söyleyemeyiz.Ama atıyorum Roger ve Xebec daha güçlüdür herhalde diyebiliriz serinin bütününe bakarak.

Shanks konusunda ise sırf o sahneden ötürü Shanks Kaido'dan daha güçlü yada daha zayıf diye net birşey söyleyemeyiz ama Kaido'yu yenme şansının olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.Kazanma şansı tabii dövüşün nasıl ilerleyeceğine bağlı en ufak dikkatsizlik yada önce saldıran,daha çok hasar alan olmak vs... sonucu belirleyebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık