Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Prime hali içinde aynı mevzu hiçbir zaman bu adamın solo gücünden dolayı en güçlü denilmiyor en güçlü denilmesinin sebebi en güçlü tayfaya sahip olması attığım novelde yazıyor üstelik yaşlılık baya baya etki ediyor

Attığım Vivre Card'ların hiçbirinde tayfasına değinmiyor gücü ile ilgili. Seri içinde de ne kadar güçlü olduğu geçildi. Tayfası yüzünden en güçlü denildiğini sanmıyorum. Öyle olsaydı en güçlü WB değil, Rocks olurdu. Ve ayrıca yaşlılık sandığınız kadar etki etmiyor. Oda'nın doğrudan bununla ilgili sözüde vardı. Onu da bulursam atacağım.

Aslında o kadar da şart değil. Meyve kapatma muhabbetinden yürürse Kaido dövüşünden daha zorlu bir dövüş çizer BB'nin seviyesiyle oynamadan. Tabi BB Oda için ne kadar önemli bir karakter bütün mesele burada yatıyor. Şonen stili son düzlükte öncüllerini aşıp en güçlü düşman olacak mı olmayacak mı göreceğiz.
Önem veriyor. Novalar arasından sıyırıp öne çıkardığı isimlerden birisi. Öne çıkanlardan ittifak/destekçi olmayıp villian kalacakta tek isim. Yeni nesil yeni dünyayı çalkalayıp zirveleşirken aynı şey Karasakal içinde olacaktır. Üstelik çizer bize geçmişte ki D. dövüşünü okutmadı. Bana kalırsa bunu okutmayı Luffy'e saklıyor. D.'nin seri için önemli bir dinamik olduğunu bildiğimiz için D. vs. D. demek bile okuyucuda heyecan oluşturuyor. Ben Luffy'nin en iyi dövüşlerinden biri olacağını düşünüyorum. Hakkını verirse birinci sırayı da alabilir.

Gücü bir yana Karasakalın kışkırtıcı bir tip olduğunu da biliyoruz. Bu yanıyla çok oynar Luffy ile.

Attığım Vivre Card'ların hiçbirinde tayfasına değinmiyor gücü ile ilgili. Seri içinde de ne kadar güçlü olduğu geçildi. Tayfası yüzünden en güçlü denildiğini sanmıyorum. Öyle olsaydı en güçlü WB değil, Rocks olurdu. Ve ayrıca yaşlılık sandığınız kadar etki etmiyor. Oda'nın doğrudan bununla ilgili sözüde vardı. Onu da bulursam atacağım.
değinilmemesi dediğimin yanlış olduğu sonucuna ulaşmıyor zaten eğer anca bu açıyla bakarsak bir mantık oluşuyor çünkü Old Wb yaşarken kaido'yu yenemeyeceğini söylüyor ama datebook old wb'nin en güçlü olduğunu söylüyor zaten old wb'nin featler malum solo en güçlü oysa işimiz yaş :gamyon:

değinilmemesi dediğimin yanlış olduğu sonucuna ulaşmıyor zaten eğer anca bu açıyla bakarsak bir mantık oluşuyor çünkü Old Wb yaşarken kaido'yu yenemeyeceğini söylüyor ama datebook old wb'nin en güçlü olduğunu söylüyor zaten old wb'nin featler malum solo en güçlü oysa işimiz yaş :gamyon:
WB nerde Kaido'yu yenemeyeceğini söylüyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık