Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Kral hakisi olan adamlar farklı bir lige çıktı artık. İmparator seviyesi karakterlerin hepsinde kral haki var fakat Shanks imparatorlar içinde bile kral hakisiyle ön plana çıkan biri olduğu için beklentiler daha da arttı. Shanks ve akabinde Mihawk gümbür gümbür geliyor ;)

Şanks bir ara Kaidou'yu durdurdu. Eğer bu esnada Şanks'ın Kaidou'ya gücü yetiyorduysa ve Kaidou'yu hazır bulmuşken dövüp Wano'yu kurtarmadıysa Şanks haindir savı güç kazanır. Oden bu adamın ağabeyi sayılır. İnsan ağabeyinin memleketini imkan varken kurtarmaz mı? Hain ise kurtarmaz. Ancak Kaidou>Şanks ise en azından Kaidou'ya gücü yetmeyeceği için ne gerek var ya... aksiyona diyerekten Kaidou'yu dövüp Wano'yu kurtarmadı diyebiliriz şimdilik. Zaten Şanks'ta hain kumaşı göremiyorum. Ama Bagi'ye bile sahip çıkmadı. Belki de haindir ama neyse. Şanks < Kaidou kesin bir denklem ya da Şanks hain.

Öte taraftan Koca Ana'nın zirve zamanları değil. Kadın gençken Roger'in kaçtığı biri. Ama şimdi bir torun torba sahibi bir nine. Kaidou'dan daha güçlü olduğunu sanmam ama en kötü denktir. Hal ve hareketlerinden bunu gözlemledim. Daha güçlü diyemiyorum ama daha güçsüz demeye utanıyorum. Zor bir durum. Kaidou >= Koca Ana kuvvetle muhtemel bir denklem. Ama Koca Ana tüm bu denklemlerde etkisiz eleman, bu neden çok da önemli değil.

Kaidou bu ark Lufi'den dayak yedi ve daha da yiyecek. Handikap falan var tamam ama Lufi bu arktan sonra Kaidou falan dinlemez. Yendiği adamı aşar, mangadaki ve Oda'daki mantık bu. Yani Lufi > Kaidou.

Karasakal bir soru işareti ama konumu gereği Lufi'den güçlüdür. Adam nihai rakip neticede. Son rakibi ana karakterden zayıf olursa son savaşın anlamı kalmaz. Lufi son savaşta bu adamı aşarak kazanır. Karasakal > Lufi.

Şimdi tüm bu matematiksel ve mantıksal denklemleri bir araya getirip bir dizi sonuç elde edersek .....

{
Kaidou > Şanks.
Kaidou >= Koca Ana.
Genç Anne > Kaidou
Genç Anne > Roger. Bunun konuyla alakası yok.
Lufi > Kaidou.
Karasakal > Lufi.
}
= Karasakal > hepsi.

Kodumu kertenkelesi, Luffy düz yumruklarına h.haki ekleyince ebesini tersten görmeye başlıyor. Millet hala daha çok bir halttan anlıyormuş gibi trip atıyor. Kıyaslanan karakterlerin tamamı aynı mevkideki insanlar bir de anasını satayım.

Son düzenleme:
Konu çok hoş yalnız. Shanks fanlarından kimse yazmıyor buna rağmen millet kudurmuş. Herhalde bu kadar az yorumla bu kadar çok insanı tahrik eden bir başka fan grubu yoktur. Hatta bırak az yorumu yorum atmadan tahrik eden diyelim. Fandaşlarım sizi seviyorum, doğru yoldasınız.:utan:

Konu çok hoş yalnız. Shanks fanlarından kimse yazmıyor buna rağmen millet kudurmuş. Herhalde bu kadar az yorumla bu kadar çok insanı tahrik eden bir başka fan grubu yoktur. Hatta bırak az yorumu yorum atmadan tahrik eden diyelim. Fandaşlarım sizi seviyorum, doğru yoldasınız.:utan:
Akıllı mobilyalar bu aralar çok popüler. Sanıyorum insanlar bu konuya Shanks cevabı verdikçe bazı arkadaşların koltukları farklı bir moda giriyor. Bu kadar söylenmeleri normal.

Shanks fanları bu forumda fazla değil ama bu karakterin bazı yerlerde abartıldığı gerçeğini değiştirmez.

Shanks fanları bu forumda fazla değil ama bu karakterin bazı yerlerde abartıldığı gerçeğini değiştirmez.
Kimseye laf atmadan oy atarak mı abartıyorlar? İsteyen istediğine atar oyu kimi bağlar? Millet buraya gelmiş kimseye laf etmeyen adamlara kendilerince laf çakmaya çalışıyorlar. Gerçi sıkıntım yok bu durumla, eğlenceli oluyor izlemesi.

Linlin şu ana kadar kimseye ciddi bir vuruş yapmadı. Bırakın kral hakili vurmayı, koka bile basmadı ne savunmada ne de saldırıda. Ona rağmen kadın hala turp gibi maşallah. Nazar değmesin bebişime. Bu sezon bitmeden Koca Ana'nın zirve, geri kalan herkesin bakın yonko demiyorum herkesin onun arkasından geldiğini göreceksiniz.
Yatırımlarınızı doğru yere yapın.

Bm ile Kaido birbilerine üstünlük kuramayan iki yarma.
Beyazsakal'ın kimseyle işi yoktu.

Shanks'ın amacı Kaido ve ya Koca Anayı yenip kk olmak değil,bunu yapabileceğinden eminde değilim gerçi de.Kısaca Shanks için Kaido-Bm'nin bir tık gerisinde ama amacı çok farklı bir adam,diyebilirim.

Teach yeni yetme.

Aralarından sıyrılan,bu net daha güçlüdür diyebileceğimiz biri yok gibi.

Teach ileride olur ama banko.

Son düzenleme:
Kimseye laf atmadan oy atarak mı abartıyorlar? İsteyen istediğine atar oyu kimi bağlar? Millet buraya gelmiş kimseye laf etmeyen adamlara kendilerince laf çakmaya çalışıyorlar. Gerçi sıkıntım yok bu durumla, eğlenceli oluyor izlemesi.
Bence sorun forumdan çok genel One Piece kitlesinin Shanks'ı yere göğe sığdıramamasında.Forumdaki fanlara laf etmelerinin sebebi bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık