Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Dünyanın en güçlü yaratığı derken bir ihtimal fiziksel güçten bahsediliyor olabilir mi? İşin içine teknikler ve haki girince durum değişiyordur belki.
Sanmam saçma olur. En güçlü demek sonuçta hepsini içeren bir kavram olmalı. Yoksa bu işe en iyi meyve kullanıcısı, en iyi haki kullanıcısı gibi bir sürü farklı durum girer.

Japonca'da tam olarak hangi kelime kullanıldı ona da bakmak lazım.
Doğru diyorsun orijinali en doğrusudur. Oda çok fazla en güçlü algısı yaptı ama en güçlü olan adamın bu kadar erken kaybetmesi tuhaf. Basit bir mantık ama her arc daha güçlü düşmanlarla karşılaşılır shounen serilerde. İm hadi bilinmiyor, karasakalda gelişimini tam tamamlamadı diyelim. Shanks soru işareti olarak kalıyor. Eğer Luffy ile dövüşecekse Kaido'dan daha güçlü olmalı diye düşünüyorum. Kaido'ya çok ciddi hasar bırakamadı novalar. Elbet hasar aldı ama Kaido'ya büyük bir handikap verecek kadar değil. Olay 1v1 e kaldı. Daha dövüş içerisinde gelişecek üstüne Luffy. Şu son kral hakinin kullanımını gördükten sonra Shanks gözümde daha da değerlendi. Büyük ihtimalle en iyi kullanan kişi o.

Doğru diyorsun orijinali en doğrusudur. Oda çok fazla en güçlü algısı yaptı ama en güçlü olan adamın bu kadar erken kaybetmesi tuhaf. Basit bir mantık ama her arc daha güçlü düşmanlarla karşılaşılır shounen serilerde. İm hadi bilinmiyor, karasakalda gelişimini tam tamamlamadı diyelim. Shanks soru işareti olarak kalıyor. Eğer Luffy ile dövüşecekse Kaido'dan daha güçlü olmalı diye düşünüyorum. Kaido'ya çok ciddi hasar bırakamadı novalar. Elbet hasar aldı ama Kaido'ya büyük bir handikap verecek kadar değil. Olay 1v1 e kaldı. Daha dövüş içerisinde gelişecek üstüne Luffy. Şu son kral hakinin kullanımını gördükten sonra Shanks gözümde daha da değerlendi. Büyük ihtimalle en iyi kullanan kişi o.
Shanks'in sonraki rakip olduğunu zannetmiyorum. Muhtemelen Karasakal Shanks'i döver Luffy de Karasakal'ı. Ammavelakin senaryo gereği Karasakal'ın Luffy gelene kadar Luffy'den çok güçlü görünmesi lazım. O yüzden halihazırda Luffy yonkou yenme başarımını açmışken Karasakal'ın daha güçsüz olanı yenmesi pek de oturmayacaktır. Ha gene oturur, Shanks'i zorlanmadan yener vs ama bu denklemde Shanks'in daha güçlü olması daha makul gibi. Ben Oda olsam böyle yapardım yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık