Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
bana göre shanks, fanı olduğumdan dolayı değil çünkü çoğu kişinin aksine ödülü güç göstergesi olarak görmüyorum. kid'e olduğu gibi diğer younkular insanlara zarar verdiğinden dolayı (BM bir kek için binlerce insan ödürüyor, kaido denizcilere en çok zarar verenlerden biri ) shanks ne yapıyor olabilirde ödülü o kadar yüksek ?

Akainu'nun teknik olarak yenme ihtimalinin en çok olduğu yonko BB'dir. Çünkü BB tam olmuş bir karakter gibi değil gelişme aşamasında gibi duruyor ve Akainu da iki yıl önceki halinin üstüne koymuştur diye düşünüyoruz. Ama yine BB'nin hikayedeki yerinden ötürü belki de Akainu mümkün olan en muazzam şansı yakalasa dahi BB'yi yenemez diye düşünüyorum.
Tam oturmadı ama meyveyi engelleme özelliği bence direk Akaiunu gibi tamamını olmasada saldırı gücünün ciddi bir kısmını meyveden alan bir adamı çok dezavantajlı hale getiriyor ve BB yi onun için en kötü eşleşme yapıyor. 2 yıl önceki halinin üstüne koydu olarak bende düşünüyorumda o zamanda baya sağlam halde oluyor Kaido ile = denemez mi ? Bu adam MF de WB nin kafayı aldı organları aldı hiç bir şey olmadı sadece bi çukura düştü ondan da hemen kalktı zaten.

Tam oturmadı ama meyveyi engelleme özelliği bence direk Akaiunu gibi tamamını olmasada saldırı gücünün ciddi bir kısmını meyveden alan bir adamı çok dezavantajlı hale getiriyor ve BB yi onun için en kötü eşleşme yapıyor. 2 yıl önceki halinin üstüne koydu olarak bende düşünüyorumda o zamanda baya sağlam halde oluyor Kaido ile = denemez mi ? Bu adam MF de WB nin kafayı aldı organları aldı hiç bir şey olmadı sadece bi çukura düştü ondan da hemen kalktı zaten.
Herhangi bir sağlıklı yonko > güncel Akainu. Benim görüşüm böyledir hep de böyleydi. Akainu'nun teknik olarak BB karşısında şansının daha çok olmasının sebebi de kendi seviyesinden çok BB'nin gelişme aşamasında olmasıyla alakalı aslında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık