Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Şaka mı yapıyon la ? Düşme hasarını önlemek için ışığa dönüşmüş işte :bilmem:
Karargahın şu kısmına ışık olup çarpayım, parçalayayım diyecek hali yok heralde.

Marco Yasakaya kafa atıp etkilenmeyen biri Katakuri sabah akşam Marco'yu dövse gene bir şey olmaz. Kata bu kadar zayıf dayanıklılığı ile değil en güçlü sağ kol en güçsüz sağ kol bile olamaz :artiz:
Soru: G4 yumruğu mu daha güçlü yoksa Garpın rastgele yumruğu mu?

Şuana kadar gördüklerimize göre katakuri diyorum. Shiliew'dan emin değilim ama magellan bana kata seviyesinde değilmiş gibi göründü.

Magellan shiliew'ı yakalarken venom demon'u da kullanmadı büyük ihtimalle. Kullansa shiliew ölmüş olurdu ve impel down büyük hasar görürdü. shiliew magellan'a denk diyenlerin o güçten haberi bile yoktu bence.

Marco sadece yakın mesafede dövüşen biri. Tekmeleri bound man'a kıyasla ne seviyededir onu öğrenmek lazım.

Benn beckman'ın diğer sağ kollardan güçlü çıkacağını sanmıyorum. Zekasıyla ön plana çıkacaktır.

Kaido'nun görmediğimiz en güçlü sağ kolu luffy'le dövüşecekse katakuri'den güçlü çıkabilir. O da luffy'nin busoshokusunu geliştirir artık. Ama o görev shogun'a kalır diye tahmin ediyorum.

Ne alakası var ya ? Hani alakasız olayları bir biri ile kıyaslayıp herkes benimle aynı sonucu çıkarsın durumun baya komik gidiyor. Üniversitelerdeki edebiyat hocalarına benziyorsun :hhh:
Marcoya sabah akşam Katadan dayak yese bi şey olmaz diyorsun.
Marco Yasakaya kafa atıp etkilenmeyen biri Katakuri sabah akşam Marco'yu dövse gene bir şey olmaz
Üstelik meyve gücüyle karşıladığı bi saldırıyı da örnek vermişsin.
Garpın Marcoya feleğini şaşırtan tek yumruğunun gücünün G4ten fazla olup olmadığını sorunca da bilmiyorum diyorsun. Katanın g4 ayarı saldırılarının sabah akşam dayak yese de etkisi olmayacağını iddia etmiş oluyorsun.

Sana cidden okuduğunu anlama, hatta yazdığını anlama üzerine özel ders verilmesi lazım. Peh, sevmediğiniz karakteri gömecekseniz de mantıklı gömün! :artiz:

Neko ve İnuyu ezmem asla, hele seylan formları coşturabilir Jacki. Ama kibri ve salaklığı daha da ciddi rakiplerde sonunu getirir bunun (Jack). Balıkadam olmasa ölmüştü 2 kere.
Van piiste mal ve kibirli olmayan karakter mi var ? Katakuri gorünce aha düzgün biri dedik o da kibirli bir mal çıktı.Kibirli mallar arasında bile Jack ayrı bir seviye işte.

Marcoya sabah akşam Katadan dayak yese bi şey olmaz diyorsun.

Üstelik meyve gücüyle karşıladığı bi saldırıyı da örnek vermişsin.
Garpın Marcoya feleğini şaşırtan tek yumruğunun gücünün G4ten fazla olup olmadığını sorunca da bilmiyorum diyorsun. Katanın g4 ayarı saldırılarının sabah akşam dayak yese de etkisi olmayacağını iddia etmiş oluyorsun.

Sana cidden okuduğunu anlama, hatta yazdığını anlama üzerine özel ders verilmesi lazım. Peh, sevmediğiniz karakteri gömecekseniz de mantıklı gömün! :artiz:
1- Sen önce Op oku ciddi diyorum bak git bir oku la şu seriyi ! Daha kaç bölüm geçmedi Kata'nın Luffy'nin suratına gömdüğü tekmeyi gördük çocuk hala lastikti. Marco'ya haki ile vursan iyileştiremez, meyve özelliği iptal falan olur mu sanıyorsun :oleyo2:

2- Adamın meyvesi var, meyvesi varken neyiyle karşılayacak affedersin ?

3- Garp feleği şaşırttı diyorsun yine bire dönüş yap git op oku bak bakim kaç gram kan almış Garp, Marco'dan.

4- Garp kim ? G4 Luffy kim gene bire dön seriyi oku :good:

5- Garp'ın attığı yumruğun sıradan olduğuna nasıl kanaat getirdin ? meyvesiz adam yanar döner yumruk mu atacaktı ? Koka mı yapacaktı iki yıl önce ?

6- Garp'tan yumruğu aldıda ne oldu ? Yerde yatıp kafam gözüm mü dedi ? O yumruktan 10 tane alsa yenilir mi Marco diyorsun yani ?

7- Valla sıkıcısın boş işlerden medet umuyorsun :artiz:

@RedTeroR

1-Garp'ın attığı yumruktan aldığı hasarı iyileştiremedi marco. Wb ve ace'in cenazesinde kafası sargılıydı. Yani evet hakili saldırıları iyileştiremez.
Tekme vurduğunda luffy'nin suratı lastik değil. Aynı tarzda çizimleri luffy ceaser'a vurduğunda da kullandı Oda.

2- hakisiz saldırıdan meyvesiyle kurtuluyor işte. Hakili saldırılara aynısını yapıp yapamayacağı belli değil.

Garp bence de anormal bi adam. Yorumunun geri kalanına katılıyorum. Ama marco'nun aldığı hasar az falan değildi.
One piece evreninde karakterler ne kadar hızlı iyileşiyor biliyoruz. Marco anka kuşu olmasına rağmen aldığı yara cenazeye kadar iyileşmemiş. Big mom arc'ında gemi yolculuklarının ne kadar zaman aldığını da gördük. O kadar uzun süre iyileşmediyse garp baya sağlam vurmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık