Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Güncel Rayleigh'in sağ kolu baz alınmış listede. Kol hala yerinde olduğu için bir bütün sayılıp ankete alınmış.

Bu arada anketteki karakterlerin güç durumu seri ilerledikçe değiştiğinden 2 sene önce Zoro demeyen haksız gibi gözüküyor. Bu tarz anketlerde falan arc başı-sonu gibi kısıtlamalar koymak lazım.
Dediğine katılıyorum da ray varken hiçbirine oy verilmemesi lazım güncel zoro da yenemez. Onu görmezden gelerek oylanıyorsa bu kadar kataya oy çıkması mantıksız diyemem dicem de yok ya yine mantıksız. Beckmanın kalanlar arasında en güçlü olacağı hep barizdi hdjsjkshs gerçi beckman yokmuş bir ara vardı diye aklımda kalmıştı silinmiş olabilir

Şu düşünceleri aşın. Luffy ve Kaidou da geleceği görüyordu ama birbirlerine vurabiliyorlardı. Bazı yeteneklere bakıp, kişileri otomatik olarak yenilmez zannetmeyin. Luffy de aştı bunu, King kendi klasmanından Kata’nın mevzusunu aşacak dirayete sahip. Zaten King daha iradeli bir çar. Biri kaptanını zirveye ulaştırmak isterken, diğeri gel anamı döv diyordu. King’in hasar almaması, meyvesi, hızı ve çevikliği gibi tonla etmen sanki yokmuş gibi varsayarak, gözlerini kapayan bazı arkadaşlar, katanın mızrağını bile artı sayıyorlar.

Bence Oda direkt olarak ödülle mevzuyu kapatmış ama tabii ödül güç kıstası değildi, işimize geldiği zamanlar müstesna.
King'in ateşine bakıp kata hasar veremez demek normal. Kata'nın 10 saat darbe yememesine bakıp King vuramaz demek anormal tamam.
--------
Kaido ve luffy sürekli gelecek görme kullanan, onunla dövüş tarzı yaratmış karakterler değil. Kaido snakeman'dan bi ton dayak yedi, bu yumruklar nerden geliyor dedi. Ondan sonra geleceğe baktı.
-------
Ben kata asla dokunulmaz diye bi iddaa'da bulunmadım. King gibi zoro'ya dokunamamış bi adam Kata'ya hiç dokunamaz dedim.
Hız mod açmak zorunda. Bu sefer de çok övdüğünüz ateşi gidiyor. Onunla bile vurması zor ama kata rahatlıkla hız moduna kontra yapar.
-------

King'de irade mirade yok. Hangisinde haoshoku olduğu ortada.

Ödülden konuşacaksan perospero 700 milyon. Jack 1 milyar. Ikisini net denk gösterdi Wano'da.
Zoro King'i yenen haliyle ödülde queen'in gerisinde kaldı.

Son düzenleme:
Zoro.

Marco'nun ölümsüzlüğü, Kata'nın savunması, King'in ateşi, shiryuu'nun görünmezliği. Bunlar Zoro'ya zaman harcatacak şeyler. Bu sebeple kazanması zor ama alır bi şekilde hepsini.

Bence şu an Beckman , muhtemelen bir arca Zoro açık ara farkla .

Diğerleri Zoroyu yenemez . Beckman ise benim beklentim

En zayıfları King orası kesin benim gözümde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık