Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Marco>Katakuridir,Koca ana Kata'ya velet çekerken,Marco'yu ciddiye alıyordu.
Marco Mf'de üç amiralede degaj attı,King Queen ile dövüştü,Kaido tankladı.
Marco'nun sahip olduğu anka gücü küçümsenmeyecek bir güç,evet eksikleri var eksikleri onu top tier karakterlerden biri olmamasını sağlıyor ama Kata'ya asla yenilecek biri değil.
Şu Big Mom'un velet çekme meselesi ne ya tam olarak? Bir şey mi kaçırdım acaba diye kaç defa baktım o arca.

Sadece Big Mom'la gelen saldırıyı önlediği için Big Mom kendisini hafife aldığı için Katakuri'ye kızıp "kendini bir şey sanma" gibi bir cümle kuruyor. Bunu söylüyorsanız büyük aldanıyorsunuz demektir. Big Mom'un kendisi bile Katakuri'yi öyle kolayca yenemez.

WCİ'de, Big Mom ile mini bir kapışması oldu. Katakuri'nin fiziksel gücünün, hızının, silahlanmasının ve gözleminin Luffy'den çok yukarıda olduğu bariz. Big Mom'la kapışsalar öyle Zoro vs King gibi kısacık da sürmez uzun uzadıya bir dövüş olurdu.

Marco'yla yılların verdiği bir tanışlık mı var sanki alt tarafı iki dakika muhabbet ettiler. Anka alevi de Prometeus'un alevine üstün geldi bütün kapışmaları bu kadardı.

Katakuri kinge neyle çizik atacak? Katakuriyi sözde yenen luffy o kadar güçlendikten sonra bile çizik atamadı king çakmalarına.
aga katakuri zaten çok hızlı bir karakter ve mochi saldırıları güçlü luffy çok dayanıklı olduğu için zayıf olarak görülüyor ama öyle değil ve king in ileri seviye gözlem hakisi olmadığı sürece çok bir şey yapabileceğini sanmıyorum dokunmak için alevini söndürdüğünü anda geleceği görüp işini bitirebilir ama bence extreme diff bi savaş olur

aga katakuri zaten çok hızlı bir karakter ve mochi saldırıları güçlü luffy çok dayanıklı olduğu için zayıf olarak görülüyor ama öyle değil ve king in ileri seviye gözlem hakisi olmadığı sürece çok bir şey yapabileceğini sanmıyorum dokunmak için alevini söndürdüğünü anda geleceği görüp işini bitirebilir ama bence extreme diff bi savaş olur
Extreme diff mi? Orta zorluk bile fazla. King'in uyanış yapması halinde ancak extreme diff görebilirsin ki o zamana Katakuri silahlanma ve Haoshoku'da en üst seviye kullanıma geçmiş olur ve yine kazanır.

King alan saldırıları yapabiliyor. Ne yapacak katakuri uçacak mı.

Benn Beckman’dır. Hatta tam sıralama yapayım;

Benn,
Zoro,
Marco,
King,
Kata.

Ray’ın da şimdiki halinin sayılması saçmaymış, adam an itibariyle sağ kol da değil sol kol da. Kendi halinde gemi kaplamacısı, emekli korsan. Prime halinde Benn’den güçlüdür tabii ama şu anki haliyle listeye sokmak doğru olmamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık