Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Katılıyorum. Teach'ten sonraki en güçlü kişi olduğu çok açık zaten. Meyve falan da yerse amiral olmaması için bir engel yok bana kalırsa. Fazlasını beklemiyorum ama. :/
Ben nedense onun kılıcına meyve yedirdiğini hayal etmek istiyorum. Şeytan meyvesi olan lanetli bir kılıç avvvvvvv.

@Chaos Bringer
Nesneye meyve yedirme işini Vegapunk yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Korsanlarda öyle bir teknoloji olmadığı için zor o dediğinin olması.

@Alpamis
Akainu gene yensin Hasan. Amiral demek Akainu'dan güçlü olmak demek değil ya sonuçta. :/ Ondan zayıf birisi de amiral olabilir.(Akainu Fuji'yi çok zorlansa da gömer mesela)

BB ve tayfasını diğer korsanlardan ayrı tutmak lazım. Adam meyve topluyor ve 2. meyve gücünü kullanabiliyor. Tüm bu bilgileri nasıl topladığı meçhul. Bir kılıca meyve yedirebilmesi çok da Vegapunk'a kalmaz bence. Sonuçta Kirazu'nun lazerini Kuma'nın içine koyup PX adıyla dünyaya saldılar ve 2 yıl da neler oldu kim bilir.
Tabi ki ben sadece bir lanetli kılıca , şeytan meyvesi yedirilmesini hayal ettim. Olması çok zor bir ihtimal lakin BB tayfasının yapamayacağı bir şey değil

3 amiralle başabaş kapışan,iki meyveli Bb ye karşı bile şans verilen(kaybetti),(aynı Bb nin o savaştan sonra yonkou olduğu söylendi) jacke karşı başabaş dövüşen iki mink dahi Marconun yardımına ihtihaçları olduğunu vurguladılar.Marcoyu diğer sağ kollardan resmen ayırdı mangaka

3 amiralle başabaş kapışan,iki meyveli Bb ye karşı bile şans verilen(kaybetti),(aynı Bb nin o savaştan sonra yonkou olduğu söylendi) jacke karşı başabaş dövüşen iki mink dahi Marconun yardımına ihtihaçları olduğunu vurguladılar.Marcoyu diğer sağ kollardan resmen ayırdı mangaka
Gerçekten Marco farklı. Üç amiral+Garp'a kafa atıp bana mısın demeyen adam bu. Ankete göre Beckmann Marco'dan güçlü. Kim karizma kasıyorsa o güçlüdür anlayışı hakim :) Ama Beckmann'ın 3 amiralin saldırısına kafa atıp Karasakal tayfasına meydan okuyabilecek çapta olduğunu düşünmüyorum. Herkes Shanks'tan dolayı Beckmann'a bu kadar prim veriyor ama bence görünen köy Marco'dan yana.

Ben seride akainu ya rakip göremiyorum yonkou larla bile 1vs1 atsa savaştığı kişinin korsanlık hayatını bitirir görüşündeyim sağlam bir tane uzvunu bırakmaz magma reis

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık