Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Wb tayfası 2 sene en güçlü tayfa denildi. Marco en güçlüydü.
Ama yarışa yeni kişiler katıldı. Sabo ve Shiryu

Shiryu 2 sene önce Vista'dan daha güçlüdür meyve yediyse Marco'nun üstüne çıkmıştır.
Sabo meyvesiz anca Vista seviyesindeyken meyveli hali Marco ayarında vardır ama Shiryu'yu geçememiştir.

Bu arada Lafitte bildiğin Vista olmuş.

Son düzenleme:
Jack,Cracker,Shiryuu bu isimler sağkolmu bilmiyoruz

Jack 3 felaketler diye anılan Canavar Korsanlarının güçlü üyelerinden biri Mamut gemisinin kaptanı ama bunlar arasından en güçlüsü en otorite sahibimi bilmiyoruz ya da bu 3 lünün dışında başka biri var mı onuda bilmiyoruz.

Cracker için sağkol demekte yanlış olur 4 tane tatlı komutanından biri Snack'in yenildiğini biliyoruz Cracker de yenildi açıkçası Smoothie biraz daha güçlü duruyor ödül olarakta daha yüksek Cracker den birde hiç görmediğimiz Katakuri var bence sağkol bu elemandır.

Canavar korsanlarında ve Bigmam korsanlarında doğrudan sağkol,2.adam,2.kaptan değilde ordu gibi bir yapılanma söz konusu gibi duruyor.Beyazsakalda Marco doğrudan 2.kaptandı Kızılsaç korsanlarında Ben Beckhamın 2.kaptan olduğunu biliyoruz.

Karasakal korsanlarıda belirsiz tümen tümen ayrılmışlar gibi 1. gemi komutanı Burgess bu durumda sağkolun o olması gerekir.Shiryuu 2. gemiyi komuta ediyor.

Şimdi Jack ve Cracker kesin değil. Bir de Marco artık sağ kol değil. Onu sayıyorsak Rayleigh'i de saymalıyız ki o zaman oylamaya bile gerek kalmaz. Marcoya oy atmışım ama BigMom, Kaidou sağ kolları belli değil üstelik Marco artık kalan tayfanın kaptanı sayılır. Sağ kol olarak değerlendirmemeliyiz sanırım. Yoksa Ray de işin içine girer zaten tartışma da biter gider.

Beckman. Bana göre şuan seride ki en güçlü korsan Shanks'tır. Kaido için bi dünya ünvan söylendi ama misyonuyla çizdiği imajla Shanks daha üstte geliyor ta ki BB biraz daha güçlenip Shanks'ı indirene kadar.

Marco Beckmann'dan güçlüdür bence. Mf'de yaşanan olay Beckmann'a karizma kastırmaktan öteye gidemedi ve bunun üzerinden değerlendirecek olursak Marco'nun gerisinde olduğunu söyleyebilirim. Shiryuu ise Kraker ve Jack'i geçelim; en fazla gelecek vaad eden adam bence. Tabi eğer düşündüğümüz gibi bir rol biçilmişse kendine.

Katakuri'yi, Kaido'nun diğer adamlarını ve Beckmann'ı görmek lazım.

Yalnız şimdilik keyfi yere Beckmann dedim ama bana kalırsa Shiryuu onu biraz da olsa geçer bence. (Meyve yemişse geçmiştir hatta) Bu adamlar KK yolundaki son rakip büyük ihtimalle. Güçlü olmaları lazım ki bizimkiler dalga geçe geçe yenmesinler. Bir de Oda'nın sözünü hatırlayın. " Güçlü olmak istedeydim Karasakal korsanlarına katılmak isterdim. Çünkü gerçekten çok güçlüler." demişti. Bu söz önemli bir söz bence. Burgess gevşeği Sabo karşısında çocuk gibi kalmış olabilir ama yine de o tayfayı küçümsememek lazım. Zaten bu çakma şampiyon o tayfanın en zayıfı bile çıkabilir. Bir de kabul etmeyenler olsa da Sabo çok güçlüydü.

Kesin konuşmak da yanlış olur elbette ama benim beklentim bu yönde.

Yalnız şimdilik keyfi yere Beckmann dedim ama bana kalırsa Shiryuu onu biraz da olsa geçer bence. (Meyve yemişse geçmiştir hatta) Bu adamlar KK yolundaki son rakip büyük ihtimalle. Güçlü olmaları lazım ki bizimkiler dalga geçe geçe yenmesinler. Bir de Oda'nın sözünü hatırlayın. " Güçlü olmak istedeydim Karasakal korsanlarına katılmak isterdim. Çünkü gerçekten çok güçlüler." demişti. Bu söz önemli bir söz bence. Burgess gevşeği Sabo karşısında çocuk gibi kalmış olabilir ama yine de o tayfayı küçümsememek lazım. Zaten bu çakma şampiyon o tayfanın en zayıfı bile çıkabilir. Bir de kabul etmeyenler olsa da Sabo çok güçlüydü.

Kesin konuşmak da yanlış olur elbette ama benim beklentim bu yönde.
Ben de dün bir arkadaşla sohbet ederken bundan bahsetmiştim. Beckmann elbet güçlü ve sağ kollar içinde çok farklı bir yere sahiptir ancak Oda'nın bu cümlesi de göz ardı edilmemeli. Sonuçta beklenen şey Zoro'nun Beckmann'a karşı mücadele etmesi değil Shiryuu'ya karşı mücadele etmesi. Şu konuda da iddialıyım. Shiryuu iki yıl öncesinde Karasakal'dan başka haki örneği gösteren tek tayfa üyesi idi. Yani iki yıl önce haki kullanıyorsa bu adam iki yıl sonra canavar olarak karşımıza çıkar. Dediğin gibi bir de meyve yediyse o iş bitmiştir. Minimum amiral.

Ben de dün bir arkadaşla sohbet ederken bundan bahsetmiştim. Beckmann elbet güçlü ve sağ kollar içinde çok farklı bir yere sahiptir ancak Oda'nın bu cümlesi de göz ardı edilmemeli. Sonuçta beklenen şey Zoro'nun Beckmann'a karşı mücadele etmesi değil Shiryuu'ya karşı mücadele etmesi. Şu konuda da iddialıyım. Shiryuu iki yıl öncesinde Karasakal'dan başka haki örneği gösteren tek tayfa üyesi idi. Yani iki yıl önce haki kullanıyorsa bu adam iki yıl sonra canavar olarak karşımıza çıkar. Dediğin gibi bir de meyve yediyse o iş bitmiştir. Minimum amiral.
Katılıyorum. Teach'ten sonraki en güçlü kişi olduğu çok açık zaten. Meyve falan da yerse amiral olmaması için bir engel yok bana kalırsa. Fazlasını beklemiyorum ama. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık