Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Tamam işte adam ilk 21 e kadar bile girmeyecek ezik bir kılıcı ilk 21e sokmuş daha ne.Elinde büyülü kılıç yoksa Ryuma reisin suçu mu .d.Sorun şu Ryuma'ya verilen değer Oden'den kat kat fazla.Oden'in kızı bile Ryuma'nın kılıcı için babasının kılıcını vermeyi göze alıyorsa bu bir şeyleri anlatmalı.Ki Oden bile zaten sağlamından amiral lvl bir adam.Amiral fanları hariç herkes kabul edecektir bunu.
Birinin kılıcını ts öncesi zoro bile kullanabiliyorken, diğerini wano zoro anca kontrol edebilmeye başladı. Kılıçların arasındaki fark belli. 3 gram aklı olmayan hiyori ve hilkat garibesi halkı ryuma'ya tapıyorsa, zaten bu adamda sıkıntı var demektir.

Birinin kılıcını ts öncesi zoro bile kullanabiliyorken, diğerini wano zoro anca kontrol edebilmeye başladı. Kılıçların arasındaki fark belli. 3 gram aklı olmayan hiyori ve hilkat garibesi halkı ryuma'ya tapıyorsa, zaten bu adamda sıkıntı var demektir.
Evet birisinin kılıcının direk baştan kendi özelliği var çünkü.Kara kılıç bile olmadan bildiğin diğer kılıçlara göre büyülü bir kılıç çünkü.Bunun güçle alakalası yok.Wanodaki herkes hilkat garibesi ama herifin serisindeki en önemli arc belki de bu işin kötü tarafı.

Evet birisinin kılıcının direk baştan kendi özelliği var çünkü.Kara kılıç bile olmadan bildiğin diğer kılıçlara göre büyülü bir kılıç çünkü.Bunun güçle alakalası yok.Wanodaki herkes hilkat garibesi ama herifin serisindeki en önemli arc belki de bu işin kötü tarafı.
Oda'nın bunu bu saatten sonra işliyeceginden bile emin değilim. Neyse konu sapmasın.

Oyumu Beckman 'a vermiştim beklentiden dolayı ama mangada son bölümlerden sonra değiştiriyorum Marco'nun seviyesi başka.Ayrıca yıl olmuş 2021 Beckman'ın kaptanını bile doğru dürüst işlemedi umutlarım da azaldı artık oldu bittiye getirip aradan çıkarabilir Beckman'a çok bakacağını artık sanmıyorum umudum kalmadı o taraftan ama güzel bir aurası vardı adamın isterdim Shanks tarafına bir müddet yoğunlaşmasını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık