Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Bazı adamlar vardır; bakışından ve duruşundan güçlü olduğu belli olan, işte o adam Beckman.

Yazımı Kizaru nun Beckman a verdiği tepki ile bitirmek isterim, "Uuuututtutu Benn Beckman!"

Şu şunu yener demek çok zor geliyor bana açıkçası. Katakuri sağ kol tanımını her anlamda karşılayan bir adamdı. Resmen yok yoktu adamda. Diğer karakterleri henüz onun gibi detaylı görmedik ve muhtemelen de sadece ilerde shiru zoro dövüşünde görürsek göreceğiz. Shanks ve tayfasının ne olacağı komple meçhul. Marco king karşısında mecburen üstün gelecek ama bu onu en güçlü yapar mı bir şey diyemeyiz yine. Şimdilik oyumu katakuriye veriyorum o yüzden.

Ne demek nasıl anlamıyorsun adam amirallere tekmeyle ada turu yaptırdığı için en güçlü deniliyor senin gibi sırf karizma diye hiçbir şeyini görmediğin beckman'a en güçlü diyen sekilcilere anlamaz.
Ya kanka tamam adam tekme attı atmasınada birşey mi oldu adamlara ? İstiyorsa 5000 tane tekme atmış olsun hasar vermedikten sonra bir önemi mi var ?

Beckmann'nın seviyesinin Shans'a yakın olması, Marco'nun seviyesinin Shans'a yakın olmadığı anlamına gelmez.
Shanks güçsüz diye birbirlerine yakın olsalar o zaman kaido’nun gördüğü silüetler garip durur. Shanks var ama big mom yok mesela. Bm ile marco arasında fark olduğunu da gördük. Kadın ruhları olmadan bile boğazlıyor hemen ama işini bitiremiyor sadece.

O “dengeli” lafı sağ kol kaptana yakın diye değildir belki de. Tayfadaki herkes güçlüdür baya. Diğer yonkouların 3-4 kişisini saymasan gerisi çaylaklardan tek yiyor nerdeyse.

Beckman'ın farklı olduğunu hep hissediyorum. Serinin başından beri bu adamda ayrı bir hava var. Kılıç ustası da değil yani. O etkilememiş beni. :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık