Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Tecrübe'de bir güçtür değil mi? Taa veletken bile Beyazsakal ile takılıyormuş

Neler görüp geçirmiştir.

Beyazsakalın tayfasında bulunmak bence daha tehlikedir.Marco çok daha zorlu savaşlarda bulunmuştur.

Beyazsakalın unvanını almak isteyen çok kişi olmuştur.

Yani dünyanın en güçlü adamının tayfasındaysan senindee güçlü olman gerekir,çünkü rakiplerin daha zorlu ve daha çok.

Beyazsakal tamam güce tapan biri değil doğru ama anasının karnından direk en güçlü çıkmadı,bu ünvanı sonuna kadar hakederek almıştır yatarak değil.

Ben buna Marco cevabını verdim ama Beckman içinde kafamda bir düşünce var öyleyse,onun da şansı olabilir.
Katıldım. Beckman Shankstan yaşlıydı sanırım. Wb - marco değilde; Roger - Ray ilişkisi bekliyorum ben. Akıl hocası olabilir.

Ödül bir şey belirler. Aynı anda tanıtılan karakterlerde Ödül gayette belirleyici faktor farklı tayfadaki veya ünvandaki adamları denkleştirmen sağlamamı bozmaz. Katakuri 1.000 > Smoothie 940 > 860 Cracker'ın tek bir zırhı > Perospero > Snack.
@Charlotte Katakuri'nin dediği gibi Shanks daha diğerlerine oranla hem çok genç hem de yeni yonkou ödülünün az olması çok normal. Aynı zamanda solo tayfa olmalarından dolayı hükümete diğerleri kadar zarar verdiklerini de sanmıyorum. Jack-Katakuri var hani hemen hemen aynı ödüllerde, ikisi de iki farklı yonko tayfasının komutanları, şimdi bu ikisini de aynı kefeye mi koyacaz ? Hadi onu geçtim Cracker'in tek askerine 860 koymuşlar, bütün askerleriyle Kata'dan güçlüdür mü diyecez ?

Katakuri 1.057 milyarlık ödüle sahip ama 1.320 milyarlık adamın bahsettiği oluşumun belki de o anlık en sağlam adamına yarım attı beyler.Ödül dediğiniz şeyi güç,tehdit,karakter,aktiflik gibi faktörler etkiler.

Bu denklem bozuldu.Oven ve Daifuku kendilerinden zayıf adamlardan daha az ödüle sahip.Ki bu adamlar aynı tayfada.Ödül fikir verebilir ama kesinlikle güçte belirleyen bir kriter değil.
Dostum. Oven, Daifuku'nun ödülleri direkt mangadan çıkma değil 1; 300 ödül de gayet yeterli seviyeleri için. Tamago ve Pekoms daha aktif diğer evlatlara göre ada dışında aktif rol oynadıkları belli zaten Kata ve diğer kardeşlerin ödülü Kaido tayfasından ödül olarak daha düşük o yüzden. Yani Cracker'ı Amiral olan gemiye kafa atarken hayal edemiyorum.

Dostum. Oven, Daifuku'nun ödülleri direkt mangadan çıkma değil 1; 300 ödül de gayet yeterli seviyeleri için. Tamago ve Pekoms daha aktif diğer evlatlara göre ada dışında aktif rol oynadıkları belli zaten Kata ve diğer kardeşlerin ödülü Kaido tayfasından ödül olarak daha düşük o yüzden. Yani Cracker'ı Amiral olan gemiye kafa atarken hayal edemiyorum.
Tamam işte aktiflik etkliyor ödülleri kendin diyorsun :D Oven kendisinin Sulong haline bile ayar verdiği adamdan az ödüle sahip çünkü o kadar icraat yapmıyor.Shanks'ın da yaşı nedeniyle Kaido ve Linlin kadar aktif yıllar geçirmediği bariz.Ona rağmen yakın ödülde adam.Mangaka daha ne anlatsın.

Aynı fikirde olmamıza sevindim.
Ödüllere baktığımız zaman,Roger Beyazsakal ölü.Korsanlığın zirvesinde Kaido ile Big mom oturuyor diyebiliriz.Yaş olarakta buna uygunlar.

Fakat Shanks için basamakları hızlı tırmandı tabiri kullanılıyor,bir anda ödülünün Kaido ve Big Mom'dan fazla olmasını beklemem.

Şöyle diyeyim yani,Shanks sınırına ulaşmamış olabilir belkide.Ödülü hala artabilir

Ama Kaido ile Big mom bence zirve güçlerindeler.

Birde sinsi sinsi ilerleyen bir Teach var kim bilir şuan ne seviyededir.Potansiyel olarak bakarsak,yonkouları aşacak birisi.

@Charlotte Katakuri'nin dediği gibi Shanks daha diğerlerine oranla hem çok genç hem de yeni yonkou ödülünün az olması çok normal. Aynı zamanda solo tayfa olmalarından dolayı hükümete diğerleri kadar zarar verdiklerini de sanmıyorum. Jack-Katakuri var hani hemen hemen aynı ödüllerde, ikisi de iki farklı yonko tayfasının komutanları, şimdi bu ikisini de aynı kefeye mi koyacaz ? Hadi onu geçtim Cracker'in tek askerine 860 koymuşlar, bütün askerleriyle Kata'dan güçlüdür mü diyecez ?
Ödül olayını aşağıda açıkladım zaten ödül olayını aynı Oluşum ve Ünvanda inceleyeceksin. Big Mom korsanlarını kendi içinde İmparatorları kendi içinde Kaido tayfasına kendi içinde bakacaksın. Jack ve Kata savaşsa Jack Kataya dokunamaz ondan eminim zaten. :D ben şuan için konuşuyorum. Teach ve Shanks ikilisinin Linlin ve Kaido'yu geçeceğini düşünüyorum zaten

Ödül olayını aşağıda açıkladım zaten ödül olayını aynı Oluşum ve Ünvanda inceleyeceksin. Big Mom korsanlarını kendi içinde İmparatorları kendi içinde Kaido tayfasına kendi içinde bakacaksın. Jack ve Kata savaşsa Jack Kataya dokunamaz ondan eminim zaten. :D ben şuan için konuşuyorum. Teach ve Shanks ikilisinin Linlin ve Kaido'yu geçeceğini düşünüyorum zaten
Yani sana yakın düşünüyorum aslında, bazı noktalarda ayrışıyoruz sadece. Ödüller aynı zamanda açıklandı ama aynı neslin korsanları değiller bunlar, Kaido ve Linlin için yaparsın belki karşılaştırmayı ( aslında onlar için de kesin bir yorum yapmam ama neyse :D ) ama Shanks ve Teach bu ikisinden ayrılıyor. İkisi de yeni yonkou, yeni nesil göreceli genç korsanlar. Bu yüzden ben olaya Roger-Newgate-Linlin-Kaido olarak bakıyorum daha çok. Ayrıca aynı zamanda açıklanan ödüllere bakıyorsak Newgate ve Roger var ortada, Roger daha mı güçlü şimdi ? :D Tabi birde önceki mesajımdaki son cümlem var, tek kuklası 860m eden adamın normalde yüzlerce kukla ile Kata'yı parçalaması lazım ama öyle olmayacağını biliyoruz. Seri sonunda Shanks - Dragon - Luffy - Teach bence çok net yonkou üstü olurlar. Roger kadar çıkarlar mı bilmiyorum ama Linlin ve Kaido üstü net bence. Tabi yazdığım 4 isimden büyük ihtimalle birkaçı ölecek, umarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık