Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Sahne bence hiçte öyle değil. Law'ın tayfa tutuşuyor aşağıda. Aşağıya dalın lan modundalar. Kizaru da yine de kurtuldularsa şanslılar diyor. Aşağıdakiler ucuz atlattık diyor.

Beckmann'ın yüzü de yamuldu orada. "Blast!" diyor zaten.
Öncesinde Luffy baygın halde güvertede Law falan hepsi açıkta Kizaru hedef almış alnının ortasına çakıp fişini çekecek bizimkilerin ki bunu çok rahat yapabilir. Beckman gelince duruyor. Ardından gördüğün gibi karambole sallıyorlar. İstediğini alan taraf bizimkiler. Kizaru o kadar iplemediyse işini şansa bırakmasaydı hani

Öncesinde Luffy baygın halde güvertede Law falan hepsi açıkta Kizaru hedef almış alnının ortasına çakıp fişini çekecek bizimkilerin ki bunu çok rahat yapabilir. Beckman gelince duruyor. Ardından gördüğün gibi karambole sallıyorlar. İstediğini alan taraf bizimkiler. Kizaru o kadar iplemediyse işini şansa bırakmasaydı hani
Ben daha çok iki tarafında istediğini almadığını düşünüyorum. Kizaru saldırdığında vuradabilirdi Law'ın denizaltını. Beckmann'ın yakınmasını bu yüzden koymuş bence mangaka.

Durdurdu ama sağ kol yani durdurur. Sonra da Kizaru yine saldırdı çünkü bir sağ kolun amirale yaptırabileceği şey en fazla bu.

Ben daha çok iki tarafında istediğini almadığını düşünüyorum. Kizaru saldırdığında vuradabilirdi Law'ın denizaltını. Beckmann'ın yakınmasını bu yüzden koymuş bence mangaka.

Durdurdu ama sağ kol yani durdurur. Sonra da Kizaru yine saldırdı çünkü bir sağ kolun amirale yaptırabileceği şey en fazla bu.
Beckman çok daha fazlasını da yaptırır bence. Rayleigh ve Oden gibi adamların bahsini yapmaya zaten gerek yok. Zoro gümbür gümbür geliyor. Sağ kol diye çok genellememek lazım

Kaptanlarına göre sıralarsak tablo şöyle :

Marco > King > Katakuri > Beckman > Shiryu

Ödüle göre ise muhtemelen şöyle

Beckman > Marco > King > Katakuri > Shiryu

Artık bakıp siz karar verin kafanızda oturtun.

Tabii Shiryu üzerine meyve yedi.İki denklemde de dengeleri lehine değiştirmiştir sanırım.

En güçlü Marco'dur. Üst üste çok büyük savaşlara girdi, sınırlarının ötesine geçmiştir. Bu arc iyi bir performans bekliyorum.

Kaptanlarına göre sıralarsak tablo şöyle :

Marco > King > Katakuri > Beckman > Shiryu

Ödüle göre ise muhtemelen şöyle

Beckman > Marco > King > Katakuri > Shiryu

Artık bakıp siz karar verin kafanızda oturtun.

Tabii Shiryu üzerine meyve yedi.İki denklemde de dengeleri lehine değiştirmiştir sanırım.
Her halükarda Zoro Shiryu'yla karşılaşırsa en güçlü sağ kol Shiryu olur. Bunun mantığı, "Zoro karşılaştığı için" den ziyade Wano arcında Zoro'nun karşılaşacağı rakip ve Bb tayfasının Mugiwara tayfası için öneminde yatar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık