Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Bir anlık duraksadı doğru ama altına etti de diyemeyiz. Havasını attı ama bir bölüm sonra Kizaru denizaltına saldırırken nanimo suruna diyen Beckmann'dan eser yoktu.
Sağ kol yani üstelik gerçekten ciddiye almasaydı kaçma ihtimallerini riske sokmazdı hani Beckmanda geçmişi olan bir abimize benziyor alamayacağı adama atarlanmaz gibi Kizaruda bunun farkında sanki

Kizaru iş işten geçtikten sonra saldırıyor sahne çok net. Beckman da halamı aksiyon peşinde bu mal diye bakıyor. Amirallerin yaptığı son saldırı boş gaz almaktır. Shanks tayfası savaşı durdurmaya gelmişken tahrik edecek halleri yok

Sağ kol yani üstelik gerçekten ciddiye almasaydı kaçma ihtimallerini riske sokmazdı hani Beckmanda geçmişi olan bir abimize benziyor alamayacağı adama atarlanmaz gibi Kizaruda bunun farkında sanki
Bence almayacağı adama atarlanmaz diye bir düşünce işlemiyor Op'da.

Kizaru'da ben Wano'ya gideyim mi diyor. Halbuki gitse Oden gibi oynatırlar. Kaido ve astlarının yanına sadece bir amiral gitse olacak olan bu. İstediği kadar koramiral alsın.

Bence almayacağı adama atarlanmaz diye bir düşünce işlemiyor Op'da.

Kizaru'da ben Wano'ya gideyim mi diyor. Halbuki gitse Oden gibi oynatırlar. Kaido ve astlarının yanına sadece bir amiral gitse olacak olan bu. İstediği kadar koramiral alsın.
Biraz öyle doğru ama teke tekten bahsediyorum Luffy hariç ciddi karakterler kesin alamayacaklarını bilseler uğraşmazlar bence (ama Luffy hariç)

bana da mf'deki sahnede kizaru beckman'ı trollüyormuş gibi geliyor. ordan çıkarım yapmak çok doğru olmaz, yine de beckman güçlü birisi tabi. ray hariç, herhangi bir sağ kol amiral seviyesi değildir, o yüzden kizaru ciddi olsa durduramazdı zaten. nitekim kizaru biraz duraksadıktan sonra luffy'e saldırmaya devam ediyor

bana da mf'deki sahnede kizaru beckman'ı trollüyormuş gibi geliyor. ordan çıkarım yapmak çok doğru olmaz, yine de beckman güçlü birisi tabi. ray hariç, herhangi bir sağ kol amiral seviyesi değildir, o yüzden kizaru ciddi olsa durduramazdı zaten. nitekim kizaru biraz duraksadıktan sonra luffy'e saldırmaya devam ediyor
İş işten geçtikten sonra saldırıyor denizaltı suya dalıyor

Kizaru iş işten geçtikten sonra saldırıyor sahne çok net. Beckman da halamı aksiyon peşinde bu mal diye bakıyor. Amirallerin yaptığı son saldırı boş gaz almaktır. Shanks tayfası savaşı durdurmaya gelmişken tahrik edecek halleri yok
Sahne bence hiçte öyle değil. Law'ın tayfa tutuşuyor aşağıda. Aşağıya dalın lan modundalar. Kizaru da yine de kurtuldularsa şanslılar diyor. Aşağıdakiler ucuz atlattık diyor.

Beckmann'ın yüzü de yamuldu orada. "Blast!" diyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık