Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Killer da kidd’le kanka. O da mı king’den falan güçlü olacak bu yüzden?

Marco wb’nin oğlu gibiydi. Katakuri ise big mom’ın öz oğlu. Bi zahmet kanka olmasınlar. İlişki ile güç seviyesini karıştırmaya gerek yok bence.

reyleigh’i anlarım. Ama onun zaten kendi ismi var. Kara kral deniyor, aynı anda 2 efsaneyle uğraşamayız deniyor, kral hakisi de var. Beckman’ın neyini gördünüz?

shanks zaten tüm tayfasıyla yakın. Yukardan bakan biri değil. Beckmann da tayfanın beyni. Konumunun daha üstte görülmesi güçten kaynaklı olacak diye bişey yok.

Hayır öyle değil.2016 yılına kadar artan ödülüyle beraber açıklanan miktari 2.247.Teach'in son ödülünü tahmin etmek zor ama Luffy'nin ödülüne de hem şu kolezyum numarası geyiği, hem de mugiwara 56 kapağından dolayı ve gomu gomu meyvesinin sanırım numarasıymış 5.556 olacak diyorlar.Bu arada bu numaralar rastgele sallanan şeyler değil diye hatırlıyorum.Yonkoların ödüllerinin bile bunlarla alakalıydı.Kata'nın ödülünün küsüratının 57 milyon olması gene Mugiwara 56 kapağına bir gönderme yine muhtemelen.
Gerçek Edward Teach yani karasakalın ilk ödülünü şimdi 2 küsür olarak hesaplayıp koymuş adamın ölmeden önceki son ödülü daha yüksekmiş o da 9 civarına denk geliyor diye biliyorum ben.

Gerçek Edward Teach yani karasakalın ilk ödülünü şimdi 2 küsür olarak hesaplayıp koymuş adamın ölmeden önceki son ödülü daha yüksekmiş o da 9 civarına denk geliyor diye biliyorum ben.
Ben ise gerçek Teach'in ödülünün son halinin her yıl artan civarıyla bile 2.247 civarına denk geldiğini hatırlıyorum.Geçen sağolsun @kuroashi.no.sanji1993 atmıştı bunla ilgili o yazıyı.

MF savaşında yer alan Marco'yu dahi biz adam akıllı görmedik aslında. Kata'dan başka enine boyuna inceleme şansımız olan bir sağ kol olmadı. Yapılmış yapılacak yorumların tamamı beklentidir. Görmüyoruz diye bir şeyler söylemek için görene kadar beklememize gerek yok. Herkes mangadan nasıl bir izlenim almışsa ona göre artık yorum yapılır bu mevzulara.

Beckmann'dan beklentisi yüksek olan sadece ben değilmişim. Borsalino'yu tek sözüyle püskürtmesi gayet açıkça güçlü olduğunu ifade ediyor gerçi ama ne kadar? gerçekten görmek istiyorum. ek olarak Oda SBS'de onun serideki en zeki karakter olduğunu söylemişti bir de

Beckmann'dan beklentisi yüksek olan sadece ben değilmişim. Borsalino'yu tek sözüyle püskürtmesi gayet açıkça güçlü olduğunu ifade ediyor gerçi ama ne kadar? gerçekten görmek istiyorum. ek olarak Oda SBS'de onun serideki en zeki karakter olduğunu söylemişti bir de
Serideki değil, East Blue'daki en zeki karakter olduğu söylendi. Serinin en zeki karakteri gördüklerimiz arasından muhtemelen Vegapunk idir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık