Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Balık Adam

Sizce Unvanı Hangisi Hak Ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    189
Jinbei bence daha yürekli. Güç olarak jackin altı gibi görünse de jinbeiyi daha çok sevdiğimden olabilir, jinbei diyorum.

Yav sana göre o sana, bana göre değil. O senin gözün ve nizamın başkasının değil. 180 derecede dönmedim. Anlatmak istediğimi anladın mı ? :D
Jinbe 2 sene önceki Lucci'yi yener. 2 sene önceki Lucci meyvesiz 4000 douriki idi. En az, bak en az diyorum...Şu an en az 10.000 douriki olan Jinbe'yi Doğu Mavi'nin çapulcusu olan ve dourikisi 100'ü geçmeyecek olan Arlong zorlayabilir demek bana ait, benlik bir düşünce, benlik bir yorum değil. Zira 100 dourikinin 10.000 doriki'yi zorlayabileceği düşüncesi sana bana kalmış bir yorum değil basit, matematiksel olarak gayet açık bir durumdur. Bunu anlayabilecek idrak seviyesine gelmek için kendini zorla ve tartıştığımız şeyin senlik benlik bir durum olmadığının farkına var :)

Jinbe 2 sene önceki Lucci'yi yener. 2 sene önceki Lucci meyvesiz 4000 douriki idi. En az, bak en az diyorum...Şu an en az 10.000 douriki olan Jinbe'yi Doğu Mavi'nin çapulcusu olan ve dourikisi 100'ü geçmeyecek olan Arlong zorlayabilir demek bana ait, benlik bir düşünce, benlik bir yorum değil. Zira 100 dourikinin 10.000 doriki'yi zorlayabileceği düşüncesi sana bana kalmış bir yorum değil basit, matematiksel olarak gayet açık bir durumdur. Bunu anlayabilecek idrak seviyesine gelmek için kendini zorla ve tartıştığımız şeyin senlik benlik bir durum olmadığının farkına var :)
Evet her zaman ki gibi her konuda sen haklısın bunda da sen haklısın :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık