Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389
:D İlk sağ kol anketi açarken bir o vardı çeviri kurbanı da olmuştuk biraz.Anketi açtım onu koydum napayım çeviri öyle diyordu.Daha sonrasında anlamıştım ama kral ve kraliçe ismi geçince ilk zamanlar öyleydi sadece.İşte adamın ağırlığı sağlam olunca övülüp amirallere dalınca inanması kolay oluyor birde dressroda jack ismi geçince.
:D :D,ilk zamanlar öyle sanmıştık daha sonra dediğin gibi,kral-kraliçe-jack muhabbetleri dönünce,sağ kol olmadığını düşünmüştük.

Yaşayan en güçlü korsanlarsa eğer sorun ;

1) Shanks
2) Kaido
3) Blackbeard
4) Big Mom
5) Luffy ( Güncel, adam 5. İmparator)

Sonrasında liste şöyle devam edebilir;

6) Ben Beckman
7) Silver Reyleigh
8) Mihawk - Katakuri
9)King - Marco
10) Shiliew Shiryu

Silinmiş Üye

1) Shanks
2) Kaido
3) Blackbeard
4) Big Mom

6) Ben Beckman
7) Silver Reyleigh
8) Mihawk - Katakuri
9)King - Marco
10) Shiliew Shiryu
Luffy 5.İmparator değil.

1) Shanks
2) Kaido
3) Blackbeard
4) Big Mom

6) Ben Beckman
7) Silver Reyleigh
8) Mihawk - Katakuri
9)King - Marco
10) Shiliew Shiryu
Luffy'nin 5.Imparator olma nedeni Yonkou degil BM'nin adasina girmesi nedeniyle ve Morgans'in abartmasi(BM'ye saldiri)haberiyle boyle oldu. O yuzden herkes 5. Imparator dedi diye en guclu 5kisi olmayacaktir diye dusunuyorum. Beckmann Shanks'e yakin olarak lanse edildigi durumlar gercekse Luffy'nin 5imparator'luk unvanini cope atip onu yapmamiz gerekebilir.

Son düzenleme:
Bunu mu demek istediniz=Mihawk :D
6.Wewıl,
7.Marco
8.Luffy
9.Kata
10.Beckman
11.King
12.shiryu
Şu sıralama o kadar yakın ki değişebilir her türlü. Marco wbnin sağ kolu diye başa koydum, Wewıl ise sanki ona archenemy yapılmış bir karakter. Sonrasında kata gelir dedim, çünkü yenilmeme ünvanı vardı, Luffy hile hurda olsada yendi Katayı :D. Beckman, King falan featless karakterler sıralamada yeri değişebilir. Özellikle 1500 üstü ödülleri çıkarsa düşünürüm baya.

Bunu mu demek istediniz=Mihawk :D
6.Wewıl,
7.Marco
8.Luffy
9.Kata
10.Beckman
11.King
12.shiryu
Şu sıralama o kadar yakın ki değişebilir her türlü. Marco wbnin sağ kolu diye başa koydum, Wewıl ise sanki ona archenemy yapılmış bir karakter. Sonrasında kata gelir dedim, çünkü yenilmeme ünvanı vardı, Luffy hile hurda olsada yendi Katayı :D. Beckman, King falan featless karakterler sıralamada yeri değişebilir. Özellikle 1500 üstü ödülleri çıkarsa düşünürüm baya.
Weevil'ın sağ kollardan güçlü çıkacağını sanmıyorum ben :D

1- Shanks
2- Kaido
3- Linlin
4- Teach
5- Mihawk
6- Beckman

Teach ve Linlin yer değiştirebilir. Onun dışında ilk 6'lı benim için böyle. Dolayısıyla ankette oyum Mihawk'a gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık