Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389
Yonkou alır diyeni bile var.
Luffy şuan yonkou alacak seviyedeyse 10 sene sonra nasıl bir seviyede olacak acaba...
Çoğu kişi Luffy'nin yonkou Kaptanları hariç herkese karşı şansı olduğunu düşünüyor. Bu yüzden ekledim
Şuradaki isimlere bir bakın rica ediyorum. Başka söze gerek yok. :)
Yeni Tanrıları konumunda Luffy var şu an :/
Sonra Zoro=Luffy dediğimizde tepki gösteriyorlar. Luffy'yi Mihawk'tan üstün gören adamın buna tepki göstermesi doğal.
Dua et ankete Zoro'yu koymamışlar :D
Mihawk varken Zoro,Luffy falan saçma oluyor. :D

Sonra Zoro=Luffy dediğimizde tepki gösteriyorlar. Luffy'yi Mihawk'tan üstün gören adamın buna tepki göstermesi doğal.
Birileri trollesin diye konulmuş ankete sanırım. Ama bu Tanrı meselesinden ötürü olayı gerçekten ciddiye alanlar da olmuş anlaşılan. Kör kendini görmezmiş muhabbeti içler acısı bir tabloya bürünmüş bu ankette. Luffy=Zoro diyenleri eleştirene direkt link olarak atılacak bir konu olmuş ama. Bu açıdan bakıldığında faydalı diyebiliriz :)

Beckmann ve Shiryuu'ya kaptan torpili geçilmiş. Tamam benimde beklentilerim var bu karakterlerden ama ortada fol yok yumurta yok kara kaşa göze oy atmamak lazım şimdi. Allaşkına listede deiku sıfatı taşıyan bir adam var ya. Dünya çapında iddia var ortada, yapmayın etmeyin.

Beckmann ve Shiryuu'ya kaptan torpili geçilmiş. Tamam benimde beklentilerim var bu karakterlerden ama ortada fol yok yumurta yok kara kaşa göze oy atmamak lazım şimdi. Allaşkına listede deiku sıfatı taşıyan bir adam var ya. Dünya çapında iddia var ortada, yapmayın etmeyin.
Oda bildiğim kadarıyla bi Sbs de kendi karakterini Shanksa benzediğini söylüyordu ve bu zamana kadar Kızıl Saçlıların pek bir dövüşlerini göstermeyip tayfasını az işleyişi (Devrim Ordusu gibi) ve Kizaruya Marinefordda ayar vermesi gibi nedenlerden Beckmann diyorum..

Baya zor anket olmuş. Bir tarafta DEİKU, bir tarafta kara kral, diğer yanda gençliği Wb'ye benziyen tosuncuk, öteki tarafta Kizaru'yu tehdit eden Beckmann, ondan sonra Zoro'nun muhtemel düşmanı Shiryuu.

Ray san genç olsa direk ona verirdim. Ancak devri geçti onun. Beckmann bir şey görmedik daha. Keza Wevil'de aynı şekilde gizemli. Shiryuu ile Mihawk arasında kaldım. DEİKU ünvanı sebebiyle Mihawk'a vereyim o zaman.

EDİT: Luffy'nin gösterdiği haliyle nasıl beşinci olacağını düşünüyorsunuz ?
Daha Cracker'i bile zor yenerken diğer yonkou komutanlarını nasıl yensin ?
Aynı zamanda diğer yonkouların komutanlarının güçlerinide görmedik.
Luffy her ne kadar OP'de en sevdiğim 2. karakter olsa da bu ankette maalesef oy atamam Luffy'e:(

Baya zor anket olmuş. Bir tarafta DEİKU, bir tarafta kara kral, diğer yanda gençliği Wb'ye benziyen tosuncuk, öteki tarafta Kizaru'yu tehdit eden Beckmann, ondan sonra Zoro'nun muhtemel düşmanı Shiryuu.

Ray san genç olsa direk ona verirdim. Ancak devri geçti onun. Beckmann bir şey görmedik daha. Keza Wevil'de aynı şekilde gizemli. Shiryuu ile Mihawk arasında kaldım. DEİKU ünvanı sebebiyle Mihawk'a vereyim o zaman.
Shiryuu'yu salla şimdilik. Geriye Mihawk ve Tosuncuk kalıyor. Beklenen Mihawk ama Tosuncuk söylenildiği gibi çıkarsa Mihawk'a kumda oynamak düşer ama düşük bir ihtimal bu. Anormal bir durum olmazsa bu isimlerden en güçlüsü Mihawk olur.

Edit: Ray babayı katmıyorum tartışmaya. Emekli olmuş gitmiş.

Shiryuu'yu salla şimdilik. Geriye Mihawk ve Tosuncuk kalıyor. Beklenen Mihawk ama Tosuncuk söylenildiği gibi çıkarsa Mihawk'a kumda oynamak düşer ama düşük bir ihtimal bu. Anormal bir durum olmazsa bu isimlerden en güçlüsü Mihawk olur.

Edit: Ray babayı katmıyorum tartışmaya. Emekli olmuş gitmiş.
Bence'de Mihawk alır bu anketi. Luffy'e ne diyorsun ? Bence Luffy'i gömmek için açmışlar anketi:( Bana göre Luffy bu seviyeler için daha yeterli değil. Gerçi 14 oy çıkmış Luffy'e:bilmem:

Bence'de Mihawk alır bu anketi. Luffy'e ne diyorsun ? Bence Luffy'i gömmek için açmışlar anketi:( Bana göre Luffy bu seviyeler için daha yeterli değil. Gerçi 14 oy çıkmış Luffy'e:bilmem:
Zamansız öten horozun başını keserler sözü burada Luffy için geçerli. Kaido dövüşü bir olsun da ondan sonra buradaki isimlerin alayına yürür. Lakin şimdilik dursun hele Luffy. Onun da zamanı gelecek az kaldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık