Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Hobi hobi yüksek hakisi olan kişileri oyuncak yapamaz. Tıpkı lawın ışınlanma gücünün yonkoularda işe yaramaması gibi. Aksi halde doflamingo çoktan yonkou olmuştu. Hatta dünyayı yönetiyor olurdu. Tek tek herkesi oyuncak yapardı. Eğer mangaka onaylı olmasaydı fujinin meyvesi en güçlü meyve olurdu. Kage kage de çok güçlü ama yüksek haki karşısında o da çöp. Ope ope yeterli haki ile durdurulabiliyor. Ama fujinin meyvesi kişiden bağımsız dünyanın kendi özelliğini manipule ediyor. Saldırıları da şok dalgası gibi devasa. Savunma yönü de anormal iyi. Gura gura gibi resmen. Saldırı da savunma da var. Üstelik işlevsel. Rakibi yavaşlat uçur it, kendini uçur falan.

Boro breath, daha döküntü haline gelmiş bir kaleyi tamamen yok edemiyor. Marineford'u yavaş yok etsin. :oops:
Döküntü haline gelmiş kaleyi mi yok edemiyor? Ben başka bir manga mı okudum acaba? Ya da sen acaba One piece yerine Two Piece mi okudun acaba?

Kaido'nun saldırısı dağı bile parçalıyordu. Bırak kaleyi kenarda dursun koskoca dağı bile havaya uçurdu.

Döküntü haline gelmiş kaleyi mi yok edemiyor? Ben başka bir manga mı okudum acaba? Ya da sen acaba One piece yerine Two Piece mi okudun acaba?

Kaido'nun saldırısı dağı bile parçalıyordu. Bırak kaleyi kenarda dursun koskoca dağı bile havaya uçurdu.
Sen başka bir manga okumuşsun. Kaido dağ felan yok etmiyor.

Buyur Kaido'nun ateş ettiği yer üstte gözüküyor. Hiç öyle "koskocaman" bir yanı yok. Küçücük bir yer olduğunu görüyoruz aksine.

Anime efektine mi kapıldın bilmiyorum ama Saldırısının çapı bu kadar. Sağ altta ve sol panellerde yıkılmakta olan kaleyi görebilirsin. Harabeleri dağıtmış o kadar.

Cidden şu atağın nesine yükseldiniz yahu? Mihawk'ın MFde kolunu sallamasıyla yanlışlıkla kestiği buzdağları şu tepeden büyüktür bırak Marineford'u. :(

Son düzenleme:
:hhh:
Zehir ve Bomba göğüs göğüse çarpışmada iyi, Fujitora alan hasarında çok etkili ancak Law'ın meyvesi hastalık tedavisinde de kullandığından daha kullanışlı geliyor.
YANİ ne için kullandığımıza bağlı :D Ha birde kullanan kişilerede bağlı. Foxy'in meyveside çok güçlü ama adamın kendisi 5krş etmez

Lastik normalde dandik ama ana karakter kullandığı için baya bir özellik çıktı altından. Daha da çıkacaktır. Fiziksel dövüşler için bire bir. Joy Boy'un meyvesi de çıkarsa tutamayız lastiği.

Paslanma meyvesi vardı. Zoro'nun bir kılıcı kırılmıştı bu meyve yüzünden. Haki ile ne kadar korunabilir bu meyveden bilemem ama güçlü ve hızlı birinin elinde can alıcı olabilirdi.:ehe:

Lastik normalde dandik ama ana karakter kullandığı için baya bir özellik çıktı altından. Daha da çıkacaktır. Fiziksel dövüşler için bire bir. Joy Boy'un meyvesi de çıkarsa tutamayız lastiği.
Luffy'nin meyvesinin Shanks tarafından elde tutulması sebebiyle zaten az çok özel olduğu düşünülüyordu. Hükümet'in de elde tutmaya çalışması eskiden az çok bilinen bir kullanıcısı olduğunu artık kesinleştiriyor gibi...
Nika tam bu profile uyan bir karakter aslında.

Bunun dışında meyve gelişimi olayı meyveye de bağlı olarak kullanıcının yeteneğine bağlı olarak gidiyor. Yani belli meyvelerin temel yetenekleri çok güçlü.Mesela oyuncak, deprem, bariyer gibi...

Fakat bazı meyveler de gelişince çok tehlikeli hal alabiliyor bu da kullanıcının önemini ortaya çıkarıyor bir yerde. Luffy de ve pek çok karakterde bunu gördük seri içinde...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık